jít naiDNES.cz

Chudák Hillary vypadala, jako když právě ucítila mrtvou myš. A Obama v depresi

Hillary a Bill Clintonovi vypadali, jako když právě posnídali šťovíkovou polívku. | foto: AP

Podle zahraničních pozorovatelů byl možná vůbec nejsilnější moment na inauguračním projevu Donalda Trumpa, když kamera zabrala Hillary Clintonovou a Baracka Obamu. Na oba byl dost žalostný pohled.

A není divu. Trumpův projev k nim byl nemilosrdný. Navíc kamera oba zabrala ve chvíli, kdy ve svém projevu použil slovo „carnage“, což znamená masakr. Tímto slovem označil období, kdy vládl Obama, a kdy podle Trumpa Amerika ztratila svou velikost a lidem se nedařilo dobře. „Tento masakr končí právě teď a právě tady!“ Zahřímal Don bojovně se zarputilým výrazem ve tváři.

To Obama při jeho slovech vypadá, že je v těžké depresi a Hillary Clintonová se zase tváří, jakoby právě snědla citrón. Bill Clinton rovněž nevypadal vůbec dobře a zřejmě by v tu chvíli byl rád kdekoliv jinde, třeba na pustém ostrově.

„Nejživější“ záběr na Obamu a Hillary. Oba v totální depresi.

„Nejživější“ záběr na Obamu a Hillary. Oba poněkud v depresi.

Všechny ty výhružky, že Trump moc sebere elitám a vrátí ji lidem, museli poslouchat všichni předchozí žijící prezidenti vyjma George Bushe staršího, který je vážně nemocen. Jak poznamenal jeden z komentátorů, už jen chybělo,aby Trump nařídil vojenské gardě, aby všechny ty VIP politiky vynesla ven, převlíkla je do montérek nebo na jejich místa posadila dělníky z továren.

Donald Trump s chotí Melanií na slavností párty při příležitosti inaugurace.

Donald Trump s chotí Melanií na slavností párty při příležitosti inaugurace.

Trumpův projev byl podle hodnocení mnoha pozorovatelů bojovný a hodil se spíše na volební kampaň, než na slavnostní inauguraci. Ale jak už jsme si mohli všimnout, Trump se s věcmi příliš nepáře a nehodlal to Obamovi ani nikomu dalšímu nijak ulehčovat.

Teď je tu zkrátka šéfem on.

Být americkým prezidentem je asi fajn, ale být odcházejícím americkým prezidentem, zvlášť když vám váš job sebral někdo jako je Donald Trump, to fakt není nic příjemného.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:44 21. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  105
 • Trapas
  18
 • Sladký
  16
 • Tvl
  14
 • Haha
  10
 • Cože
  7
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat