jít naiDNES.cz

Kulka do hlavy omrzela? Kim měl nechat generála hodit do nádrže s piraněmi!

Kim Čong-un měl nechat popravit generála zvlášť děsivým způsobem. | foto: iDNES.cz

Jedna kulka do hlavy zřejmě začala Kim Čong-una nudit. Severokorejský diktátor si podle zpráv uniklých ze země našel nový popravní styl, a to nádrž plnou piraní dovezených rovnou z Amazonie. Právě do té měl hodit nejmenovaného generála, o němž měl informaci, že plánuje státní převrat!

Tváří se jako veselý chlapík, poslední měsíce objíždí summity s vůdci světových mocností, reálně ale nic nenasvědčuje tomu, že by se chtěl Kim Čong-un svojí krutovlády v KLDR vzdát.

Případů, kdy měl podle informací přímo ze Severní Koreje popravit vysoce postavené funkcionáře režimu, se poslední dobou objevuje víc a víc. A zdá se, jako by se Kim popravami vyloženě bavil.

Jak nyní informuje řada světových médií, jako třeba britský Mirror či německý Bild, vůdce KLDR si našel nový způsob, jak se nežádoucích osob zbavovat.

Nejmenovaného generála měl Kim nechat vhodit přímo do kádě plné stovky piraní dovezených rovnou z Amazonie.

Donald Trump se opět snažil zaujmout vedoucí postavení. Kimovi často dával...

Poprava se měla odehrát přímo v prezidentském paláci. Generálovi měl kat nejprve rozříznout paže a trup, zřejmě proto, aby dravé ryby navnadila jeho krev a pustily se do něj. Není prý jasné, zda zemřel už na řezná zranění, nebo až při útoku piraní.

Spíše než nuda by mělo Kimovým záměrem být zastrašení potenciálních protirežimních buřičů. Podle všeho totiž měl mít zprávy o tom, že popravený muž plánoval zorganizovat státní převrat.

Oba muži si velmi dobře rozuměli.

Takhle se Kim bratříčkoval s prezidentem Jižní Koreje.

Podle různých informací ale nejde zdaleka o první vynalézavý způsob, jak potrestat někoho, kdo se severokorejskému diktátorovi znelíbí.

Už v minulosti se mluvilo o tom, že měl Kim nechat „viníky“ sežrat tygrem, upálit zaživa či je doslova roztrhat protitankovou zbraní.

Fotogalerie

Komentáře