Hodně smutná oslava: Na narozeniny autistické dívky se vykašlali všichni kamarádi

Hallee měla oslavu 18. narozenin. Jenže nikdo z jejích kamarádů nepřišel. | foto: Reprofoto Facebook

Svět sociálních sítí obletěl hodně smutný příběh Američanky Hallee Sorenson, dívky, která od dětství trpí autismem. Když slavila osmnácté narozeniny, na její oslavu nedorazil nikdo z pozvaných kamarádů. Ve vyzdobeném sále se všemi balonky a dortem seděla úplně sama.

To bylo před rokem. Teď má Hallee oslavit devatenáctiny a aby nedopadla jako loni, zklamaná, nešťastná a opuštěná, zapojila se do narozeninových oslav její sestřenice Rebecca. Ta vytvořila na Facebooku výzvu, která obletěla celý svět a koneckonců zapojit se můžete i vy.

„Byla tak nadšená, že bude mít párty s kamarády. Chtěla jít na bowling, bavit se, jíst dort a zmrzlinu. Pozvánky na oslavu přišly kamarádům a spolužákům. Hallee se usadila a netrpělivě čekala, až přijdou. Ale nepřišli. Ani jeden,“ napsala Rebecca Lyn na svůj profil na sociální síti.

Ve vyzdobeném sále se všemi balonky a dortem seděla úplně sama.

Ve vyzdobeném sále se všemi balonky a dortem seděla úplně sama.

Smutnou oslavu by Hallee už nepřála, proto jí chce na devatenáctiny udělat radost. „Chtěla bych její schránku zaplnit narozeninovými přáními. Odevšad. Je to ten nejlepší dárek, jaký pro ni můžete chtít,“ píše dívčina sestřenice.

Ve facebookové výzvě proto prosí, zda by si lidé mohli najít pár minut času a vyplnit pozdrav, který Hallee pošlou jako pozdrav na uvedenou adresu. „Pro její matku by to znamenalo víc, než si vůbec dokážete představit,“ dodala ve výzvě, kterou na Facebooku sdílelo více než 140 tisíc lidí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 sobota 8. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  25
 • Trapas
  7
 • Haha
  5
 • Sladký
  4
 • Tvl
  4
 • Cože
  3
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat