jít naiDNES.cz

Nechutně bohaté děti se chlubí, jak prožily Vánoce: Měly se lépe než vy?

Zapomeňte na to, že děti boháčů tráví Vánoce doma u pohádek. | foto: Instagram

Pokud si aspoň trochu myslíte, že se máte dobře a vaše Vánoce byly speciální, tak vás tento článek možná posadí zpátky na zem. Na světě jsou totiž lidé, jejichž svátky vypadaly určitě o sto procent lépe než ty vaše. Vsadíme se?

Rozmazlené děti boháčů začaly již před jistou dobou naplno využívat sociální sítě a chlubit se okázalým způsobem svých životů.

To, jak zhýralí teenageři trávili Vánoce, vám bezpochyby zvedne žluč.

Fotogalerie

Tak například Zach Rotchman, syn bohatých kalifornských majitelů sítě hotelů a restaurací Harolda a Wendi Rothmanových, se vyhnul stresu na letišti tím, že si zaletěl na oslavu Vánoc soukromým tryskáčem do Las Vegas, kde v casinu prohrál několik stovek tisíc korun.

Svůj let pochopitelně zdokumentoval a fotkou se pochlubil na Instagramu.

Zach Rothman

Devatenáctiletá Alison Tong na svátky letěla také kamsi do tepla a jak jinak než soukromým letadlem. Svůj nástup do něj okomentovala větou „Je to fakt boj“.

Alison Tong

Pozadu nemohla zůstat ani mladší dcera Donalda Trumpa Tiffany, která zapózovala před obřím vánočním stromkem a kupou dárků.

Tiffany Trump

Další dítě zbohatlíků, které si na instagramovém profilu říká Lord Ryan, strávilo prázdniny v luxusním hotelu Four Seasons v Paříži, kde pokoj na jednu noc vyjde na 40 tisíc korun.

Lord Ryan

To Timothy Drake si Vánoce příliš neužil. Strávil je totiž se svou nudnou rodinou v Palm Beach Plague, namísto toho, aby si užíval s přáteli na jachtě. A tak raději ležel v posteli.

Timothy Drake

Kyle Parson ví, že správný boháč musí mít v šatníku několik pravých kožichů, a tak o ně Santa Clause poprosil. Zřejmě byl hodný a epesní svršek pod stromečkem našel.

Kyle Parson

Clarisse La Fleur nemá v lásce zimu, a tak si jela Vánoce užívat do Tichého oceánu, kam si zajela s kamarády na své soukromé jachtě.

Clarisse La Fleur
Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:28 28. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  233
 • Tvl
  42
 • Super
  30
 • Cože
  29
 • Haha
  24
 • Sladký
  10
Komentáře