Dnes je svátek svatého Patrika. 4 místa v Praze, kde ho nejlépe oslavíte

 •   15:32
 • diskuse

Oslavy Svatého Patrika začali milovat i Češi, v Praze je několik míst, kde můžete zelený svátek slavit. | foto: Profimedia.cz

Svátek všech milovníků alkoholu a pořádné párty je tady! Abyste jej řádně oslavili, nemusíte hned na Ruzyni a tradá do Irska, celkem obstojně si tento den můžete užít i v Praze, když budete znát ta správná místa. A kdybyste je náhodou neznali, my vám je prozradíme!

1.Všechno vypukne u Vltavy!

Již v 15 hodin můžete začít slavit, a to na lodi Petra. Kromě tradiční irské whisky tu bude hrát hudba a pokud si chcete svůj pobyt ještě více zpříjemnit, můžete skočit rovnou do vířivky, která zde bude k dispozici. Loď se nachází poblíž Tančícího domu, jehož terasu je v rámci akce možné navštívit a užít si tak neobvyklý výhled!2.Pojďte popít do kina!

V 17 hodin se můžete přesunout do kina v ulici U Hradeb 64 a dát své pitce trochu té štábní kultury, a to doslova - na programu je totiž minifestival irských dokumentárních filmů a hudebních klipů. Kromě obvyklých lahůdek budete na baru moci ochutnat také speciální „Imperial Stout Jameson Beer“, což je pivo, keré zrálo v sudech po whisky.

3.Wanted: Hudba a tanec!

Pokud jste příznivci spíše aktivnější zábavy, určitě se vám bude líbit program v holešovickém multifunkčním prostoru Jatka78. Od 18 hodin zde začíná šňůra koncertů, těšit se můžete například na Travise O’Neilla, Tonyu Graves, Bobbyho O’Keffyho a další muzikanty. Kromě toho, že si zde můžete zatrsat sami, je připraveno také taneční vystoupení skupiny irských lidových tanců. Zavítat můžete samozřejmě také na bar, nebude chybět fotokoutek a také, pokud se nebojíte, můžete využít přítomnosti několika talentovaných kadeřníků a změnit vizáž! To chcete!

4.Zakotvěte v Kotvě!

Pokud vás zajímá spíše dobré jídlo a nejvíc se těšíte na afterparty, nutně musíte vyrazit do OD Kotva. Vydejte se tam vchodem z ulice Rybná. V prostorách Točny, což je prostor nákladních garáží, vystoupí DJ, mnohé kapely všeho druhu a také barmani se svou show. Smlsnout si bude na čem, chystají se speciality z grilu Pražského řeznictví, pro které připravila recepty známá blogerka Eva Ehrenbergerová. Afterparty oficiálně končí ve 3 hodiny ráno, ale kdo ví, jak se situace vyvine!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:32 15. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Trapas
  6
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5


Komentáře