„Něco ještě chystají,“ říká kamarádka Leoše a Moniky. Bude to po návratu?

Monika Koblížková a Leoš Mareš. | foto: Herminapress.cz

Velmi komorní svatba Leoše Mareše a Moniky Koblížkové překvapila snad každého. Každý od jednoho z nejznámějších moderátorů očekával událost roku, obří večírek i obřad. Podle informací Expres.cz však od začátku měli jasno v tom, že nepůjde o nic velkého.

Moderátor Leoš Mareš je schopný vytřískat reklamu i peníze opravdu ze všeho. Roky si nevydělává už jen jako moderátor, ale i coby influencer, který na svých sociálních sítí propaguje od jídla až po auta či dovolené. 

Každý proto očekával, že jeho svatba bude patřit k těm největším a nejluxusnějším. Vždyť se pokaždé rád ukáže a předvede. Proč se tedy nakonec rozhodl pro komorní obřad?

„Když Moniku požádal o ruku, děsila se toho, že by jim velký den měl narušit zájem cizích lidí. A tak se shodli na tom, že bude nejlepší, když se oddají v klidu a poté si to s přáteli dooslaví. Jak přijedou, plánují větší akci,“ svěřila se kamarádka novomanželů, kteří ihned poté, co si řekli ano, zmizeli do Dubaje, kde si užívají líbánek, sluníčka, klidu a především soukromí.

Jen den po provalení svého „ano“ se Leoš pochlubil společnou fotkou na Instagramu a strhla se lavina přání od těch nejznámějších lidí ze showbyznysu. 

Leoš Mareš udělal z Moniky Koblížkové paní Marešovou.

Leoš Mareš udělal z Moniky Koblížkové paní Marešovou.

Mareš a Koblížková si tak trochu zahráli na zahraniční celebrity. Všichni netrpělivě očekávají, až Monika ukáže své svatební šaty a prozradí, co jim během slibu lásky na celý život hrálo za skladbu.

Nevědí to totiž ani nejbližší přátelé. „Fakt mlčí, nemluví o tom. Plno z nás bylo trochu rozrušených, ale vlastně je to logické a dá se to pochopit. Je to Leoš Mareš...,“ uzavřel zdroj.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 23. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Super
  16
 • Cože
  9
 • Tvl
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
Komentáře