Susan Boyleovou terorizuje gang teenagerů: „Ty ku*vo,“ řvou a házejí kamení

  •   13:13
  • diskuse

Hvězda Británie má Talent Susan Boyleová je obětí teroru gangu mladistvých | foto: koláž Expres

Mezinárodně proslavená superhvězda soutěže Británie má talent Susan Boyleová před osmi lety okouzlila svět svým hlasem a nashromáždila obrovské jmění. Nyní byla surově napadena gangem asi patnácti teenagerů přímo ve svém rodném městě West Lothian ve Skotsku.

Šestapadesátiletou zpěvačku opakovaně napadla skupina převážně chlapců mezi šestnácti a osmnácti lety. Oznámili to její právní zástupci, kteří zvažují povolat policii k zajištění bezpečnosti celebrity s Aspergerovým syndromem.Susan Boyleová se bohužel nestala terčem útoku gangu ze sousedství poprvé. V jednom případě se ji snažili zapálit hořícím papírem. V dalším házeli kameny na autobus, kterým se rozhodla jet. Svědek dalšího z incidentů hovoří o tom, že na ni výrostci velmi vulgárně pokřikovali.

„Gang, který stojí za řetězem útoků na místní, ji v nákupním centru Mill Center ve West Lothianu urážel a pokřikoval, že je stará ošklivá ku*va,” řekl svědek pro The Mirror. Dále popisoval útok na autobus se Susan: „Házeli kamení a křičeli.”

„Jindy ji deset až patnáct z nich obklopilo a házelo po ní věci. Zapálili kus papíru a vmetli jí ho do tváře,” uvádí otřesné detaily šikany postižené superstar jeden ze sousedů a svědků incidentu. Výtržníci, kteří jsou místním dobře známí, se pohybují v tlupě deseti až patnácti a prý si obvykle vybírají osamělé oběti, na více lidí si netroufnou.

Je doložen i případ, kdy se z rasistických pohnutek rozhodli zaútočit láhví na ženu na autobusové zastávce. Sousedé Susan tvrdí, že se podobné události dějí od chvíle, co se stala slavnou a snaží se jí všemožně pomáhat. V tomto případě ale nejspíš musí zasáhnout policie.

Fotogalerie

Komentáře