Nejžhavější kandidáti na vítězství v SuperStar: Kdo z nich vyhraje?

Kandidáti na vítězství SuperStar 2018? | foto: facebook

Castingy SuperStar jsou za námi a nyní jsme se přesunuli na zámek v Dobříši na střídačku s industriálními prostory, kde soutěžící procházejí „sítem“. Kdo v posledním díle SuperStar zazářil a komu se to nepovedlo? Máme žhavé kandidáty na vítěze.


Eliška Rusková (16)

Eliška Rusková patří mezi nejmladší soutěžící a ještě než na castingu spustila zpěv, vrhla se na Bena Cristovaa a udělala si s ním „selfíčko“, čímž šokovala porotu. Nezůstalo zdaleka jen u výstředností a Eliška vystřihla píseň „Chandelier“ od zpěvačky a skladatelky Sii Furler. Po tomto čísle porota téměř oněměla úžasem a Katarína Knechtová si s Eliškou dokonce potřásla rukou a dala jí najevo, že ji bere jako hotovou zpěvačku. Od castingu Eliška boduje s každým dalším výstupem a pro nás je Eliška velkou kandidátkou na vítězství.

Eliška Rusková patří mezi největší kandidátky na vítězství.

Eliška Rusková patří mezi největší kandidátky na vítězství.

Nutno podotknout, že Eliška není žádný amatér, jak by se mohlo zdát podle jejího profilu ze SuperStar. Na YouTube má totiž Eliška od roku 2016 „covery“ slavných písní z nahrávacího studia.

Adéla Ferencová (15)

Adéla Ferencová pochází z Karviné a SuperStar není první pěvecká soutěž, ve které Adéla vystupovala. V roce 2011, to znamená v jejích osmi letech, se Adéla přihlásila do soutěže Česko Slovensko má talent, kde skončila mezi finalisty. Svým zvučným hlasem, který připomíná britskou pěveckou ikonu Adele, naprosto odbourala porotu.

Adéla už soutěžila v Česko Slovensko má talent.

Adéla už soutěžila v Česko Slovensko má talent.

Adéla na konkurzu SuperStar 2018 prozradila, že cítí velkou trému a především se bojí, že by mohla být kritizována pro svoji postavu. Se zpěvačkou Adele má kromě zvučného hlasu i podobně plnoštíhlou postavu.

„Cítím se nervózně, mohli by zkritizovat třeba můj vzhled, moji váhu. Toho se bojím. Snažím se zhubnout. Omezila jsem sladké, mám víc pohybu, jím pravidelně, jím zdravě a snažím se,“ přiznala před výstupem v SuperStar. Její matka ji do soutěže přišla podpořit a k postavě své dcery dodala: „Adélka byla i v odtučňovacích lázních, tam shodila, ale potom samozřejmě přišel jojo efekt.“

V posledním díle SuperStar se Adéle příliš nedařilo a v duelu se svou soupeřkou prohrála, neboť jí vypadl skoro celý text písně. Po tomto výstupu to už už vypadalo, že Adéla končí, než vstal Matěj Ruppert a věnoval jí svého „žolíka“ se slovy, že na ni sází. Adéla tak navzdory pochybení postupuje přímo do semifinále.

Ladislav Angyal (17)

Hitmakera Láďu neboli Laciho snad už ani není třeba představovat. Nejdříve dojal celý národ svým těžkým životním osudem, kdy na něj lidé vybrali sbírku v hodnotě jednoho milionu korun, a tak se Laci s maminkou stěhují z nuzných podmínek jednopokojové ubytovny.

Pěvecky si diváky i porotce získal vlastní písní „Pošta“ a následně další vlastní tvorbou o Mikulášovi. Láďa se stal miláčkem poroty i národa, a jakmile vstoupí do místnosti, porotci tají jako máslo.

Ladislav učaroval Česku i Slovensku svou písní Pošta.

Ladislav učaroval Česku i Slovensku svou písní Pošta.

V posledním díle SuperStar soutěžící museli zpívat popové hity na zadání porotců a všichni se obávali, že na tom Ladislav pohoří, protože oproti jeho vlastní tvorbě je ta popová přece jen obrat o 180 stupňů. Laci ale ani na poli popu nezklamal, a tak je pádný důvod ho považovat za vážného aspiranta na vítězství.

Tereza Anna Mašková (21)

Zatím máme ještě jednu tajnou favoritku, kterou je Tereza Mašková. Na první pohled upoutala svým růžovým přelivem na hlavě, který sama označila jako omyl, čímž porotce rozesmála, aniž by začala se zpěvem. Poté, co Tereza zapěla píseň Mercy, porotci začali tančit, luskat prsty do rytmu a i největší kritici se rozplývali blahem. Matěj Ruppert ji označil za hotovou zpěvačku, Paľo dokonce řekl, že by mohla být finalistka. Tereza uchvátila i v nedělním vystoupení, a tak se dá říct, že k vítězství směle směřuje.

Tereza v posledním díle dokázala, že opravdu patří mezi favoritky.

Tereza v posledním díle dokázala, že opravdu patří mezi favoritky.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:18 14. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  34
 • Haha
  23
 • Trapas
  17
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9
 • Cože
  8


Komentáře