Horor s děsivým koncem! V Bělé pod Bezdězem si sousedské hádky vyžádaly tři životy

  •   22:22
  • diskuse

V Bělé pod Bezdězem se střílelo! (ilustrační foto) | foto: Profimedia.cz

Hrůzná událost se stala v úterý večer v Bělé pod Bezdězem. Podle informací serveru Blesk.cz zde došlo ke střelbě, která si vyžádala celkem tři lidské životy. Jeden muž byl navíc v kritickém stavu odvezen vrtulníkem do nemocnice, kde ve středu zemřel.

Podle boleslavského deníku jsou důvodem tohoto incidentu sousedské spory. Očití svědci tvrdí, že mělo zaznít až šest výstřelů. Ukázalo se, že střelcem byl soused, který vedl s rodinou dlouhodobé spory.Drama plné krve se mělo udát kolem osmé hodiny večerní v ulici Na Výsluní. „Při incidentu došlo k použití střelných zbraní, dvě osoby utrpěly smrtelná zranění. Další osoba je v kritickém stavu v péči lékařů,“ uvedl pro Blesk.cz policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Muž odešel pro střelnou zbraň, když se vrátil, začal na matku se synem pálit. „Zbraň poté obrátil proti sobě a způsobil si vážná zranění, v současné době je v kritickém stavu v nemocnici,“ uvedl v úterý večer mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. Následující den muž zemřel v nemocnici.

Podle boleslavského deníku se svědci tragédie shodli na tom, že spory mezi sousedy byly dlouhodobé. Dva muži ze se v osudný večer potkali na ulici a strhla se hádka, následovala i bitka.

„Hádali se už dlouho. Ten muž byl podivín. Kdysi ho snad ve městě zbili a od té doby s nikým moc nemluvil,“ uvedl mu, který se procházel v „ulici smrti“.

„Bylo to jako blesk z čistého nebe. Poklidný večer a najednou zadunělo šest výstřelů. Okamžitě jsme tušili, že právě tady se mohlo něco stát,“ uvedl muž z vedlejší ulice.

Koncem května Českou republiku zaskočil podobný incident, který se uskutečnil v Chomutově. Zde měl řádit opilý Rom, jehož nakonec několika ranami chladnokrevně zastřelil jeho soused.

Fotogalerie

Komentáře