Zemětřesení na Streamu: Televizi opouštějí Blaník, Vaněk, Kazma...

Největší tváře Stream.cz opouští loď. | foto: Profimedia.cz

Nezůstane kámen na kameni. Internetová televize Stream.cz přijde o své rodinné klenoty. S jejím dosavadním šéfem Lukášem Záhořem totiž televizi opouštějí její největší hvězdy. Na Streamu tak končí Roman Vaněk, Kamil Kazma Bartošek, Marek Daniel či Petr Čtvrtníček.

Odchod jednoho člověka způsobil na Streamu doslova zemětřesení. Společně s dosavadním šéfproducentem Lukášem Záhořem se totiž internetovou televizi rozhodly opustit i její největší hvězdy. To vyplývá i z vyjádření Romana Vaňka, který jako jeden z mála zatím vydal prohlášení.Před pár dny Lukáš Záhoř oznámil, že podal výpověď, neboť kvůli dlouhodobým neshodám s nadřízeným a s vedením společnosti již není schopen platformu Stream.cz dále rozvíjet. Lukáš Záhoř byl a je pro mne zárukou kvality, volnosti tvorby, symbolem odvahy, rychlosti a umění se manažersky správně rozhodnout ve prospěch společnosti a jejích pořadů. Na základě jeho odchodu jsem se po pečlivém zvážení rozhodl z internetové televize Stream.cz spolu s několika dalšími tvůrci odejít a ukončit tak dosavadní spolupráci,“ píše se ve vyjádření Vaňka, které vyšlo na webu Lidovky.cz.

Odchod Kazmy a koprodukční společnosti Negativ, která vyráběla Kancelář Blaník s legendární postavou lobbisty Tondy Blaníka nebo oblíbený Autobazar Monte Karlo s Petrem Čtvrtníčkem, propálila Veronika Kokešová. Ta na Stream.cz dosud natáčela pořad MENU domů.

Moji přátelé, kamarádi, líbiči, možná jste o víkendu četli zprávy o tom, že na Streamu proběhly změny ve vedení, které se pro spoustu z nás autorů pořadů staly neakceptovatelnými. Společně s Romanem, Kazmou, kluky z Negativu a dalšími jsme se rozhodli, že to pro nás bez šéfproducenta Lukáše už dál nebude dávat smysl. Během následujících pár dní vám řeknu bližší informace, ale tak nebo tak MENU domů na Streamu po pěti letech končí. Jsem ráda, že vás za tu dobu bylo tolik, kteří jste viděli nebo reagovali na má videa, a věřte, že show bude pokračovat. Brzy se znovu uvidíme,“ prozradila Kokešová.

Odchod Záhoře šokoval i Honzu Tunu, který na Streamu moderuje hned několik pořadů. Člověk, kterého by si každá firma měla hýčkat jako drahokam. Člověk s velkým Č, s vizí, neuvěřitelným nasazením, odvahou a koulemi. A zároveň slušný a férový, jehož slovo platí. A loajální k lidem i firmě. Takže radši sám odejde,“ napsal Tuna na Facebook. Ten ale podle našich informací odchod nezvažuje.

Otázkou je, co nyní bude se Streamem, kterému se právě díky výše jmenovaným pořadům podařilo získat pozici jedničky mezi internetovými televizemi. K zemětřesení na Stream.cz navíc dochází jen krátce před spuštěním televizního kanálu Seznam.cz, kam měli část obsahu dodávat právě lidé ze Streamu.

Kromě Vaňka a Kokešové se ale k odchodu zatím nikdo nevyjádřil. Telefon nebere ani jindy výřečný Kazma, který se proslavil právě na Streamu.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:04 13. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Tvl
  13
 • Cože
  10
 • Haha
  8
 • Trapas
  6
 • Sladký
  4


Komentáře