Na Streamu nezůstane kámen na kameni. Odchod zvažuje další klíčová osoba!

Muž, kterého se bojí všichni nepoctiví obchodníci. | foto: Stream.cz

Manažerská chyba roku? Tak se dá s ohledem na okolnosti mluvit o konci Lukáše Záhoře ve vedení Stream.cz. S jeho odchodem se totiž nesmířily největší tváře internetové televize a postupně oznamují ukončení spolupráce. Svoje další působení na Streamu zvažuje i Jan Tuna.

Jak jsme již informovali, dlouholetý šéf Stream.cz Lukáš Záhoř internetovou televizi opouští kvůli vleklým sporům s vedením portálu Seznam.cz. Televizi ale neopouští sám. Společně s ním končí i takové hvězdy jako Roman Vaněk, Kamil Kazma Bartošek, Marek Daniel či Petr Čtvrtníček.Nejsou ale sami. Stream by, jak se zdá, mohl přijít i o svého největšího investigativce Jana Tunu, který prostřednictvím svého pořadu „A dost!“ již roky bojuje na straně spotřebitele. Ačkoliv jeho pořad patří již roky k nejsledovanějším na Streamu, do povědomí širší veřejnosti se dostal svými reportážemi o čajích značky Bubbleology.

I Tuna totiž po odchodu Záhoře musí podle svých slov své další působení na Streamu zvážit. „V době, která se potýká s manipulacemi informací a ve které jsou novináři nuceni čelit nejrůznějším tlakům, pro mě byl Stream synonymem nezávislého a svobodného média, které plní dokonce funkci toho veřejnoprávního. Takovým médiem mohl být jenom díky silné osobnosti v čele, kterou pro mě Lukáš Záhoř je. Osobnosti, která má vizi, neuvěřitelné nasazení i odvahu. Jeho zásluhou se z neznámého projektu stala nejsledovanější česká internetová televize,“ sdělil Tuna v pondělí Aktuálně.cz.

Rozhodně ale nekončí ze dne na den. „Lukáš tu je do konce roku. Určitě ještě další díly A dost! připravím. Pak uvidíme,“ sdělil Expres.cz reportér, který je podle svých slov zhnusen chováním některých svých kolegů.

Bohužel se samozřejmě začínají, jak už to v takových krizových momentech bývá, ukazovat hadi, což je vždy strašně zlý a těžký. Poznat některé lidi. Ale je jich naštěstí jen pár. Jeden, dva. Naprostá většina jsou féroví lidé a jsem rád, že jsou,“ dodal Tuna, aniž by specifikoval, koho tím myslí.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:18 14. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Trapas
  6
 • Tvl
  6
 • Sladký
  4
 • Haha
  3
 • Cože
  3


Komentáře