Štěpánek a Vaidišová se radují: Po návratu z Varů se jim narodila dcera!

Radek a Nicole jsou rodina. Narodila se jim dcera. | foto: Instagram

Tenista Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová jsou rodiči. Před víkendem se jim narodila dcera, kterou pojmenovali Stella. „Život se nám obrátil vzhůru nohama,“ uvedl dojatý sportovec.

Ještě v polovině minulého týdne se tenista Radek Štěpánek pohyboval po Karlových Varech, kam dorazil již tradičně na UniCredit párty. Vypadal vesele, spokojeně a zároveň velmi klidně. Jeho život se totiž v posledních měsících absolutně otočil. Vzal si svou bývalou partnerku Nicole Vaidišovou a zároveň ohlásil, že s ní čeká svého prvního potomka. A právě krátce po návratu z lázeňského města, které se každoročně první týden v červenci mění v ráj filmů a umělců, se mu narodila dcera.

„6. července v 16:31 se nám život obrátil vzhůru nohama, když jsme poprvé uviděli naši dceru. Zdravá, šťastná a s hlavičkou plnou vlasů je vším, co jsme si kdy mohli přát... Vítej na světě, Stellinko,“ napsal na svůj profil na sociální síti dojatý novopečený tatínek.

Vaidišová a Štěpánek se k sobě vrátili po letech odloučení. Své druhé ano si řekli v květnu, po osmi letech od první svatby.

Právě ve Varech se Štěpánek dušoval, že je nejšťastnější za celý svůj život a nemůže se dočkat, až se dcerka narodí. Jistě ale netušil, jak rychle se jeho přání vyplní.

Fotogalerie

Komentáře