Vrcholně rozčílený Margita odjel uprostřed koncertu: „Odmítám s takovými hudebníky vystupovat!“

Pondělní koncert v pražské Lucerně nazvaný „Slovenští muži vrací úder“ nedopadl podle očekávání. Zpěvák Štefan Margita (61) se dokonce rozčílil doběla a v půlce akce odjel domů. Co se na místě přesně stalo?

Takhle rozčílený snad ještě nebyl! Zpěvák Štefan Margita se v pondělí večer účastnil akce „Slovenští muži vrací úder“, kde měl společně s ostatními slovenskými interprety vystupovat s několika svými písněmi. Hned po první ale odjel naprosto rozčílený pryč. Důvodem podle slov Margity byla nepřipravenost orchestru, který se nenaučil hudbu správně. „Šlo o to, že orchestr nebyl absolutně připravený a nehrál píseň tak, jak měl,“ řekl nám do telefonu Margita s tím, že by se k celé věci měl vyjádřit sám pořadatel akce Martin France, nikoli on.

Když jsme Franceho kontaktovali, řekl nám, že jeho produkce s tímto nedostatkem nemá nic společného a nerad by očerňoval její jméno. „Nechci se k tomu jakkoli vyjadřovat. Z naší strany tam nedošlo k žádnému pochybení,“ uvedl France.

To Margita ale vidí celou věc jinak. „Samozřejmě, že je to vina produkce. Ta zajišťovala orchestr! Pár dní předtím jsem stejné písně zpíval a tohle se opravdu nestalo, bylo to bezchybné,“ dodal s tím, že z akce odjel, aby si dovezl vlastní podklad.

„Jel jsem si domů pro vlastní hudbu, protože jsem s těmi hudebníky odmítl vystupovat. Tohle jsem ještě nezažil,“ uzavřel rozhořčeně.

Margita přitom patří k těm umělcům, kteří jsou velmi vstřícní a rozčílí se opravdu zřídka. Celá věc ho tedy musela slušně rozházet a jistě na tento nepříjemný zážitek dlouho nezapomene.

Fotogalerie

Komentáře