Tichá válka ve StarDance? Proč Drexler ponižuje Kuneše?

Tichá válka ve StarDance? Tu podle všeho vede Tatiana Drexler s nováčkem v porotě Václavem Kunešem. Jejích posměšků jeho směrem, když hodnotí tanečníky, si nejde nevšimnout a výjimečná nejsou ani její nevkusná zesměšňující vyjeknutí, když Kuneš tanečníky boduje. Co za tím vězí?

Kromě moderátorské dvojice Marka Ebena a Terezy Kostkové se diváci oblíbené taneční show StarDance …když hvězdy tančí vždy těší i na hvězdnou porotu.

Tu pravidelně tvořili již zmíněná Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík, Radek Balaš a Jan Révai. Poslední zmíněný si ale letos místo teplého porotcovského křesílka vybral karaoke show z dílny televize Nova Tvoje tvář má známý hlas.

Příležitost proslavit se tak dostal ve světě věhlasný taneční choreograf, který vystupoval na scénách mnoha nejen evropských států, ale i v Jižní Americe, Asii či v Austrálii.

Ačkoliv jeho vlastní choreografie jsou na repertoáru řady světových tanečních souborů, respekt svých spoluporotců si ani díky svému velmi obsáhlému životopisu nezískal.

Již po prvním díle bylo totiž jasné, že Václav Kuneš neumí moc kritizovat a spíš se do historie StarDance zapíše jako ten nejsluníčkovější porotce všech dob. A právě to nedokáže skousnout Tatiana Drexler, která už se své pohrdání s jeho názory ani nesnaží skrýt.

Zřejmé to bylo v posledním díle StarDance, kdy Kuneš jednomu z párů udělil za jejich výkon osmičku a Drexler se demonstrativně předklonila ze svého místa, aby se ujistila, že se nepřeslechla.

Nutno ale říct, že Kunešovým výrokům se diví i Balaš s Chlopčíkem. Antipatie Drexler jsou ale nejcitelnější a nejviditelnější.

Otázkou je, zda by se neměli bardi v porotě ve svém pohrdání Kunešem mírnit a spíš svému kolegovi, který na rozdíl od nich nemá zkušenosti z tanečních soutěží, v zákulisí poradit.

V podobné situaci jako oni byl před několika měsíci i kat SuperStar Paľo Habera, když s ním v jedné porotě seděl sluníčkový Ben Cristovao, a nepamatujeme si, že by se Habera Benovi, kterého sám pomohl před několika lety objevit, nějak vysmíval či ho veřejně ponižoval. Naopak se pravidelně stýkali i mimo natáčení a legendární už jsou dnes jejich instastories, co spolu točili.

Možná je to ale dané prostředím, ze kterého Tatiana Drexler pochází. Zatímco Václav Kuneš si už opravdu kariérně ani profesně nemusí nic dokazovat, ona je z různých mistrovství zvyklá bojovat a své soupeře shazovat, aby sama vynikla.

Tak je možná čas, aby si uvědomila, že Kuneš není její soupeř, nýbrž rovnocenný kolega.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:41 6. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  71
 • Trapas
  53
 • Tvl
  16
 • Cože
  14
 • Haha
  12
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat