Pokrytec dne: Ruska měla na tričku nápis „Já nedopuji“. Teď ji za doping vyloučili

To je ale drzost.

To je ale drzost. | foto: Instagram/iDNES.cz

Ruská bobistka Naděžda Sergejevová se na letošní olympiádě v Jižní Koreji stala druhým ruským olympionikem s pozitivním dopingovým testem. Třicetiletá sportovkyně byla okamžitě vyloučena a diskvalifikována. Rozhodla o tom sportovní arbitráž CAS. Jako drzost se teď jeví její účast v kampani bojující proti dopingu. Není to dlouho, co se Sergejevová promenádovala po ulicích v tričku s nápisem „Já nedopuji“, teď je za doping vyloučena.

Naděžda před olympiádou hlásala: Já nedopuji. Teď jí za doping vyloučili z her.

Naděžda před olympiádou hlásala: Já nedopuji. Teď ji za doping vyloučili z her.

Naděžda ze sebe dělala čestnou sportovkyni. Nakonec se ale prokázalo, že dopovala.

Naděžda ze sebe dělala čestnou sportovkyni. Nakonec se ale prokázalo, že dopovala.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:44 pondělí 25. června 2018. Anketa je uzavřena.

  • 13
  • 9
  • 6
  • 4
  • 3
  • 3
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu

Konec nadějí naivní Johy v Survivoru, její plamen v soutěži definitivně zhasl