jít naiDNES.cz

Kočka z klece promluvila o znásilnění: „Pořád dokola se na mně střídali!“

Jedna z nejlepších bitkařek světa promluvila o hrozivém dětství. Spolužáci ji šikanovali a dokonce byla znásilněna! | foto: Instagram

S touhle kočkou byste se do křížku dostat nechtěli. Paige VanZant sice na první pohled vypadá jako křehká princezna, ve skutečnosti je však hvězdou MMA a proslavil ji například mimořádně krvavý souboj s jinou bitkařkou – Rose Namajunas. Před hororovým zážitkem ze střední školy ji ale nadání pro bojové sporty nezachránilo. Po několika letech promluvila o tom, jak ji parta opilců jako šikanovanou odpadlici hromadně znásilnila!

Paige VanZant možná vypadá jako andílek, jenže ve skutečnosti je to jedna z největších tvrďaček na světě. Bije se totiž v kleci pod taktovkou nejznámější zápasnické organizace UFC! 

Spoustě fanoušků se do paměti vryla především krvavou řeží s Rose Namajunas v prosinci 2015. V Las Vegas se tehdy rvaly dlouhých pět kol, po nichž VanZant překvapivě boj prohrála.

Známá zápasnice se rozhodla o svém životě napsat knihu s názvem Rise, v překladu Vzestup. A název je to opravdu příhodný. Jak totiž usměvavá blondýnka v nedávno vydané autobiografii prozrazuje, její slávě předcházelo doslova hororové dětství.

Paige představila novou knihu s názvem Vzestup. A promluvila v ní o šikaně i...

Paige představila novou knihu s názvem Vzestup. A promluvila v ní o šikaně i znásilnění!

Spolužáci na střední škole ji drsně šikanovali, nadávky či fyzické útoky navíc postupně přerostly v to nejhorší. Když byla VanZant na školním večírku, skupina opilých mladíků ji hromadně znásilnila. 

„Měnili svoje pozice a neustále se na mně střídali,“ svěřuje se v knize. „Nejhorší na tom je, že jsem nemohla nic udělat. Nezbývalo než se jim podřídit,“ popisuje zážitek, který zřejmě už nikdy nevyžene z hlavy.

Asi málokdo by na první pohled řekl, že Paige VanZant je jednou z nejlepších...

Asi málokdo by na první pohled řekl, že Paige VanZant je jednou z nejlepších MMA zápasnic světa.

Jak také prozradila, po škole se později začaly šířit fámy, že vlastně o žádné znásilnění nešlo, že s mladíky souložila dobrovolně. A šikana pak začala být ještě horší. 

Dívka se bála jíst v jídelně s ostatními, jídlo si proto raději brala na záchod. A když třeba jednou přišla ze školy, strom u jejího domu byl ověšen kondomy.

Leckdo by si mohl myslet, že je Paige VanZant spíš modelkou.

Leckdo by si mohl myslet, že je Paige VanZant spíš modelkou.

VanZant v knize píše, že dlouhou dobu uvažovala o sebevraždě. „Neviděla jsem jinou cestu ven. Když jste v té pozici, cítíte tolik bolesti, že chcete raději umřít,“ svěřila se s tím, že si dokonce musela změnit příjmení. Původně se totiž jmenovala Sletten, celá škola na ni proto pořvávala „Slutton“, tedy odvozeninu slova slut, což v překladu znamená dě*ka.

Po tomto zápase Paige jako princezna zrovna nevypadala

Po tomto zápase Paige jako princezna zrovna nevypadala

Pak ale nastal v jejím životě zlom. Objevila kouzlo bojových sportů, začala se věnovat MMA a našla v něm únik od kruté reality. A co víc, zápasy v kleci jí šly natolik, že se v nich vypracovala ve špičkovou profesionálku, která vyprodává arény třeba i v Las Vegas.

Její bývalí spolužáci se teď zřejmě modlí, aby jim osud cestu s Paige VanZant raději už nikdy nezkřížil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 4:35 13. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  56
 • Tvl
  19
 • Trapas
  15
 • Haha
  14
 • Cože
  11
 • Sladký
  8
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat