Trenér Růžička hledal útěchu v klíně: Tajný recept na úspěch jeho Pirátů?

Vladimír Růžička umí odpočívat. S už zase spokojenou manželkou jde všechno líp... | foto: Koláž Expres.cz

Od té doby, co trenér Vladimír Růžička (55) zažehnal krizi s manželkou Marií, která proslula svými filtry zdobenými snímky na sociálních sítích, se mu daří na všech frontách. Dokonce i chomutovský tým, který koučuje, se znovu nadechl a odlepil se ode dna!

„Měli jsme výbornou první třetinu, ve které jsme soupeře do ničeho nepustili a dali dva góly. Když jsme dali na 3:0, mužstvo hrálo na to, aby získalo tři body. Pardubice se dostávaly trošku do hry a do šancí, ale náš brankář potvrdil, že má hodně dobrou formu,“ pochvaloval si Vladimír Růžička poté, co Piráti Chomutov deklasovali Pardubice 6:1.

„S jeho hrou stoupá i celkový výkon týmu. Zápas jsme odehráli hodně dobře a nakonec z toho bylo i vysoké vítězství, ale bylo to hodně vyrovnané, protože i Pardubice měly nějaké šance. Jsme rád, že jsme podruhé vyhráli doma, takže se malinko lépe dýchá. Pořád jsme ale suverénně poslední, takže se budeme snažit tlačit na třinácté místo,“ dodal trenér, který čerpal síly v klíně u své milované manželky.

Usmiřovací tanečky, ke kterým patří i BMW za 700 tisíc, zdá se, zabraly, a to víc než na výbornou. 

Bývalá tanečnice od tyče od svého muže v poslední době dostala několik krásných dárků (nejspíše na usmířenou), jimiž se poté pochlubila na svém Facebooku.

Ať už to bylo zmíněné vozítko, nebo třeba luxusní hodinky, které si Marie vzala na romantickou večeři s Vladimírem.

I kdepak, (staro)nová láska, to je ráj!

Nezbývá než doufat, že to bude Růžičkovým klapat i dál a odrazí se to i v dalších výkonech hokejového týmu, který si až nebezpečně oblíbil dno tabulky.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:41 24. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  50
 • Haha
  33
 • Tvl
  14
 • Cože
  10
 • Super
  9
 • Sladký
  8
Komentáře