Diskuse

Totální rozklad Sparty: Hajlující rowdies a Rosický terčem nenávisti!

Je to tu zas. Po dvou úspěšných sezonách se Sparta opět topí v krizi, která připomíná éru zoufalého italského kouče Stramaccioniho. Tentokrát je situace ale ještě horší v tom, že to pořádně vře i mezi fanoušky. Zatímco tvrdé jádro se hrdě fotí v bílých kápích se zdviženou pravicí, ti mírnější fandové volají po konci Tomáše Rosického i kouče Larse Friise.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

DS

Před sezónou jsem tu psal, zda se Sparta s odhodem Priskeho a Krejčího neunáhlila. 90% diskutujících mě zde napsalo, že jak Friis má v kabině úplně stejnou váhu slova jako Priske. Ale očividně to tak nebylo. Upřímě mě je Sparty tak trochu líto, protože v LM předvedli poměrně dobrý výkon a zlepčili všem týmům koeficient. Druhiu věcí bylo to, že derby opět bylo o něčem. A bez urážky si myslím, že v pohárech má větší šanci na dalším posunu koeficientu Sparta, než například Jablonec. Uvidíme, jak se v další sezóně ukáže Slavie, ale trochu se bojím, že za rok na tom bude podobně jako Sparta tento rok. To co předvedli hráči, realizák nebo fanoušci byl jen následek konce sezóny. Ale aby to bylo spravedlivé, tak by to hodnocení mělo být za poslední rok, dva, tři a ne za poslední měsíc.

https://www.cezakademie.cz/cs/usporny-dum/hlasovan...

0 0
možnosti