Čeští fotbalisté ukázali své lásky: Nejvíce zářily Schickova kočka a Vaclíkova manželka!

30. května

Čeští fotbalisté ukázali své drahé polovičky! | foto: Koláž Expresu

Na galavečeru Fotbalista roku 2021 zazářili nejen nejlepší tuzemští „kopáči“ ve slušivých kvádrech, ale také jejich krásné manželky či partnerky. Největší pozornost na sebe strhla žena reprezentačního brankáře Tomáš Vaclíka (33), která předvedla v plné parádě svůj naditý dekolt. Za největší kočku večera byla Hana Schicková, manželka nejlepšího českého fotbalisty současnosti Patrika Schicka (26). Které další krásky na akci zazářily?
1/4

Manželka střelce Schicka

Letos opanoval prestižní anketu Fotbalista roku kanonýr Patrik Schick, který je hvězdou bundesligového Leverkusenu a na loňském mistrovství Evropy dotáhl svými góly český tým až do čtvrtfinále.

„Kdybych nebyl tolik zraněný, mohl jsem tuhle cenu získat už v předchozích letech. Pro nadcházející sezonu mám stejný cíl a anketu chci znovu vyhrát,“ nechal se slyšet útočník, který se nedávno dočkal odměny v podobě vylepšené smlouvy s německým klubem.

Na galavečer Schicka doprovodila jeho krásná manželka Hanka. 

Nejlepší český fotbalista současnosti Patrik Schick po boku sexy manželky Hanky

Sympatická brunetka, která má necelý rok po porodu zase dokonalou postavu, stojí po boku vytáhlého střelce už několik let. Zamilovala se do něj v době, kdy Patrik ještě nebyl slavný a nevydělával miliony.

Hana dříve na Instagramu sdílela sexy fotky, nyní je z ní ale matka na plný úvazek a chlubí se zejména snímky svých krásných dětí.

1/4
Ohodnoťte článek
Ohodnoťte článek
Komentáře