Šafářová dostala přednost před Jágrem! Plekanec už nepatří Kladnu, stěhuje se do Brna

22. července 2019
Dovedl Kladno do extraligy a spousta fanoušků věřila, že se v jeho dresu bude bít i tam. Jenže teď Tomáš Plekanec překvapil: podepsal roční kontrakt s Kometou Brno. Co asi rozhodlo? Samotný hokejista sice mluví o touze vyhrát trofej a pomáhat mladým, pravděpodobnější ale je, že se rozhodl před hokejem upřednostnit rodinu. V Brně totiž žije s Lucií Šafářovou, která by měla o Vánocích rodit.

Kladnu pomohl zpět mezi elitu, na vrchol už ale Rytíři budou muset šplhat bez něj. Tomáš Plekanec se totiž i přes očekávání rozhodl podepsat smlouvu s Kometou Brno, za kterou už v loňské sezoně odehrál několik zápasů.

Jeho parťák a kladenský šéf Jaromír Jágr tedy dostal košem. Důvod? Bývalý hráč kanadského Montrealu se nechal slyšet, že v Kometě vidí příležitost dosáhnout na extraligový titul a také pomoct mladým hráčům.

„V Kometě je velká šance hrát o titul, zároveň několik mladých hráčů, kteří jsou kvalitní, rád je budu sledovat a rád bych jim pomohl během sezony v jejich hokejovém růstu,“ prohlásil Plekanec.

Jágr, Plekanec a Vampola

Plekanec už v Jágrově Kladnu pokračovat nebude.

Pravda ale bude dost možná trochu jinde než za ohraným hokejovým klišé.

Ve skutečnosti se zdá, že spíše jeden z největších profesionálů českého hokeje snad vůbec poprvé v životě upřednostnil rodinu před kariérou.

Zdá se, že na Lucii Šafářovou padl smutek z neúspěchu ve hře.

Dostala Lucie Šafářová přednost před Jágrem?

V Brně totiž trvale žije se svou partnerkou, bývalou tenistkou Lucií Šafářovou. A ta by měla kolem Vánoc přivést na svět jejich dítě. 

Rozhodl se Plekanec, že jednou pro vždy zakotví ve městě, ze kterého jeho Lucie pochází a kde zřejmě plánují společnou budoucnost?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:43 19. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • 114
  • 86
  • 40
  • 39
  • 37
  • 36
Komentáře