jít naiDNES.cz

Syn šéfa českého hokeje Krále: Hraje druhou nejvyšší soutěž, má „lambo“ za osm mega

To je fáro! | foto: YouTube.com/Ukaž káru

Hokejový brankář Tomáš Král (26) chytá druhou nejvyšší soutěž v Česku za Litoměřice. Mezi nejtalentovanější a nejlépe placené české hokejisty rozhodně nepatří. Odhadem mu na účet každý měsíc přistane „jen“ několik desítek tisíc korun. I tak se ale gólman nově pochlubil fárem, které bere dech a záviděli by mu ho možná i někteří borci z NHL! Kde na něj vzal?

Hokejový brankář Tomáš Král byl hostem pořadu Ukaž káru a fanouškům automobilů doslova vyrazil dech, když ukázal, v čem si vozí zadek.

Rodák z Plzně se pochlubil luxusním vozem Lamborghini Huracán Performante, které stojí téměř osm milionů korun!

Kde na to borec z prvoligových Litoměřic vzal? 

I kdyby šetřil celý život, takovou káru by si dovolit nemohl. Přispět tak zcela jistě musel jeho otec, Tomáš Král starší, který šéfuje celému českému hokeji.

Jedno z nejrychlejších aut, chlubí se Král

„Je to, co se týče desetiválcových Lamborghini, to nejlepší, co Lamborghini vyrábí. Je to držitel několika ocenění Auto roku, jedno z nejrychlejších okruhových aut silničních, co se dá pořídit,“ rozpovídal se o své lásce hokejista, jehož do pořadu doporučil spoluhráč.

Tomáš Král se pochlubil svou károu.

Tomáš Král se pochlubil svou károu.

K čemu má průměrný, nebo spíše podprůměrný český hokejista takové fáro? 

Král se svěřil, že odmalička miluje sportovní vozy a původně chtěl být automobilový závodník. Jeho sen mu ale rozmluvili rodiče. „Je to finančně hodně náročný sport,“ říká hokejista.

Tomáš Král mladší chytá v prvoligových Litoměřicích.

Tomáš Král mladší chytá v prvoligových Litoměřicích.

Zdá se, že finance ale v rodině problém nebudou. Hokejista z druhé nejvyšší soutěže má jeden z nejnašlapanějších a nejdražších automobilů z českých sportovců.

Na rozdíl od nich si na něj ale nedokázal vydělat sám, což českou veřejnost trochu dráždí...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat