jít naiDNES.cz

Víme první: Hokejista Hertl do toho praštil! Vzal si krásnou Anetu. Exkluzivní fotky

Tomáš Hertl do toho praštil! | foto: Expres.cz

Dámy, máte smůlu! Hokejový útočník Tomáš Hertl (25), který pálí góly v zámořské NHL v dresu San Jose Sharks, už není svobodný muž. V sobotu odpoledne si vzal svou dlouholetou lásku Anetu Netolickou (25), která s ním byla už v době, kdy nevydělával miliony a jeho jméno neplnilo stránky novin.

Svatby se zúčastnilo zhruba sto hostů. Z hokejistů přišlo několik bývalých hráčů pražské Slavie, kde Hertl působil až do sezony 2012/13.

Mladému ženichovi přišel pogratulovat například bývalý kapitán pražské Slavie Jaroslav Bednář. Do Chateau Mcely nedaleko od Prahy dorazilo také několik současných spoluhráčů Tomáše Hertla ze San Jose. 

Svatba měla velice bohatý program. K vidění byla spousta českých svatebních tradic, nechyběla velká hostina a následoval také bujarý večírek. Mladému hokejistovi šel za svědka jeho bratr.

Novomanželé si na své svatbě nepřáli žádné novináře, ale pro Expres.cz udělali výjimku a poslali nám exkluzivně snímek ze svého velkého dne.

Nevěstě Anetě Netolické, dnes už tedy Hertlové, to ve svatebních šatech moc slušelo. Za pořádného šviháka byl ale i její manžel.

Tomáš Hertl do toho praštil!

Tomáš Hertl do toho praštil!

Útočník Tomáš Hertl a jeho Aneta patří mezi velice stabilní české páry. Dali se dohromady v době, kdy „Hertlík“ ještě platil „jen“ za talent pražské Slavie. Od té doby jejich vztah nezaznamenal jedinou krizi.

Tomáš Hertl si vzal svou lásku Anetu. Oboum to moc slušelo.

Tomáš Hertl si vzal svou lásku Anetu. Oběma to moc slušelo.

Prošli si přitom testem v podobě stěhování do Spojených států, kde aktuálně žijí, a nevyhnuly se jim ani krušné chvíle, když měl Hertl zdravotní problémy. 

Během úvodní sezony musel na vážnou operaci vazů v koleni, ze stejných důvodů paběrkoval i v roce 2016.

Nejspíše i díky Anetě se Tomáš Hertl dokázal z těchto problémů „vylízat“ a loni zažil svou vůbec nejúspěšnější sezonu v NHL.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat