Temný příběh hokejového komentátora Milana Antoše: Manželka mě obvinila z obtěžování dcery

Milan Antoš

Milan Antoš | foto: Profimedia.cz

Velmi osobní a naprosto děsivý příběh se rozhodl s veřejností sdílet oblíbený hokejový komentátor Milan Antoš, jenž se se svou minulostí svěřil v projektu Bez frází, který funguje na bázi vyprávění bez doplňujících dotazů. Na Antošovu zpověď upozornily Seznam Zprávy.

Někdejší hokejový hráč a kapitán Slavie a nyní hokejový komentátor Milan Antoš se v prostoru Bez frází svěřil se svým těžkým rodinným příběhem, kdy během složitého rozvodu procházel zároveň i bojem o děti.

Antoš během odkrývání své minulosti vzpomíná na to, co spustilo rozpad jeho manželství, který začal jeho nehodou s useknutým prstem, což tehdejšího hokejistu vyřadilo ze sezony.

„Což o to, k hokeji jsem se později vrátil, ale jak jsem najednou trávil doma tolik času, co nikdy, postupně se mi boural celý osobní život. Nemá cenu zabíhat do detailů, zkrátka se stupňovaly spory mezi mnou a bývalou ženou. Neklapalo nám to. Najednou jsem viděl věci, které dřív viděli všichni okolo, jen ne já,“ popisuje začátek své temné kapitoly Antoš a dále rozvíjí to, že s návrhem rozvodu přišel on.

Jeho bývalá manželka, která se s tím zprvu nechtěla smířit, mu vybílila byt a sebrala děti a zabraňovala mu s nimi ve styku. Musela se do toho zapojit sociálka, aby se spory ohledně péče a návštěv dětí mezi oběma rozvádějícími se manžely urovnaly.

Milan Antoš

„Po debatě, kdy děti tvrdily, že k mámě už nechtějí proto, jak se k nim chová, tedy rozhodla, ať si je odvezu alespoň na noc a další postup se bude řešit druhý den. Ráno jsem hned volal na sociálku a dozvěděl se, že podle mámy jsem děti ukradl. Zároveň mi vysvětlili, že existuje jediná varianta - zkrácené řízení. (...) Týden tedy děti jen v podstatě ležely doma, kde neměly pořádně co dělat, ani do školy nechodily. Akorát se se mnou pořád dokola bavily o tom samém. Vykládaly mi historky ze soužití s mámou, které mi rvaly srdce,“ sděluje svůj příběh hokejový komentátor, který netušil, že to nejhorší teprve nastane.

A to v momentě, kdy soudkyně rozhodla, že děti zůstanou v jeho péči.

„Bývalá manželka tohle rozhodnutí nerespektovala tak, jako jsem to předchozí respektoval já. Začaly nové soudy, které se táhly čtyři roky. Po komentování jsem se vracel třeba i ve tři ráno a stalo se, že po jednom zápase jsem takhle odemknul a v obýváku seděla paní ze sociálky. Přišla večer a děti jí řekly, kde jsem. Když usnuly, ona dál čekala, jestli opravdu přijedu a jestli jsem střízlivý. Každý můj výstup v televizi totiž pro moji bývalou ženu představoval signál nahlásit, že nejsem doma. Sociálka o mně měla perfektně zmapováno, kde jsem, co dělám a kdy přijdu,“ vzpomíná Antoš na těžké chvíle, které vyvrcholily devastačním obviněním.

„Nepříjemné bylo, když mě bývalá žena obvinila, že jsem dceru obtěžoval. Musel jsem podstoupit různé testy, vypsat velký papír plný dost zvláštních otázek a promluvit si s psychologem, abych ukázal, že se jednalo o křivé nařčení. To se samozřejmě potvrdilo a ve chvíli, kdy manželce vysvětlili, že takové obvinění bez opodstatnění je trestným činem, a s tím se fakt nehraje, uznala, že to tak nebylo,“ popsal Milan Antoš ve svém příběhu, s nímž se svěřil v roce 2017 v knize Bez frází 1.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Vstoupit do diskuse (3 příspěvky)
Vezmeme vás na titulní stranu

Vítěz Survivoru Otakar naznačil, co by rád udělal s výhrou