Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Guélor Kanga boural a řídil v žabkách. | foto: Koláž Expresu

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude muset brzy zajet do servisu! Guélor Kanga (27), jedna z největších hvězd fotbalové Sparty, na Letišti Václava Havla naboural své naleštěné fáro o blatník škodovky. Na místo museli přijet i hasiči!

Dopravní nehody si všiml televizní komentátor formule 1 Tomáš Richtr, který Kangu vyfotil a fotku poté sdílel na svůj Twitter.

Richtr ale v tu chvíli pravděpodobně netušil, že vyfotil jednu z největších hvězd tuzemské fotbalové soutěže.

„Jdu zrovna kolem, tak to blejsknu. Jeden z hasičů letiště se na mě usměje a říká: Jé, pan komentátor, rád vás potkávám. Tak to bylo moc milý. Ale já mu říkám: Nene, to já vás rád potkávám, jste borci a obdivuji vás! Skvělý, že jsem měl šanci jim to říct osobně!“ napsal Richtr k fotce, kde je zobrazen Kanga v pantoflích a sportovní soupravě během komunikace s hasiči.

11.července 2018 v 12:34, příspěvek archivován: 12.července 2018 v 17:52

Jdu zrovna kolem, tak to blejsknu Jeden z hasičů @HasiciPraha Letiště se na mě usměje a říká "Jé, pan komentátor, rád vás potkávám." Tak to bylo moc milý. Ale já mu říkám: "Nene, to já vás rád potkávám, jste borci a obdivuji vás!" Skvělý, že jsem měl šanci jim to říct osobně! https://t.co/wcO6zz1Xmf

Netrvalo dlouho a toho, že jde právě o Kangu, si všimli fotbaloví nadšenci, kteří na Twitteru začali sdílet starou Kangovu fotku z Instagramu, kde sparťanský záložník pózuje ještě se svým nezničeným vozem.

11.července 2018 v 12:41, příspěvek archivován: 12.července 2018 v 17:53

@TomRichtrF1 @HasiciPraha Taky se mi zda ze je to Kanga, viz jeho instagram. https://t.co/IPXbmhjaFr

Podle fotografie je zřejmé, že se Kangova nehoda naštěstí obešla bez zranění. Sparťanský borec pouze dostal drsnou lekci. Mnozí mu teď totiž vzkazují a zároveň radí: V pantoflích se neřídí!

Tak nezbývá než doufat, že si tuto radu Kanga vezme k srdci. 


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:38 9. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Haha
  19
 • Sladký
  13
 • Cože
  11
 • Tvl
  9
 • Super
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat