Kam táhli šampioni po pařbě ve Žlutých lázních? Slávisté si užívali v Rodeu

Slávisté si zapařili v klubu pro mladistvé. | foto: Koláž Expresu

Na sobotní večer budou hráči Slavie hodně dlouho vzpomínat. Ve vyhnanství na Strahově rozmetali Zbrojovku Brno 4:0 a oslavili tak senzační titul se svými fanoušky. Po zápase se rozjela jedna velká party, kterou šampioni zakončili v klubu, kam se chodí bavit pražská mládež.

Po skvělém výkonu a vysoké výhře 4:0 nad brněnskou Zbrojovkou se fanoušci a hráči Slavie přesunuli do Žlutých lázní. Zde se milovníci červenobílých barev bavili ale jen chvíli, ta hlavní party totiž teprve čekala!

Fandové se rozutekli po městě a slavili každý po svém, hráči ale zamířili do známého pražského klubu, kam se chodí bavit zejména pražská mládež. A zde to svěřenci kouče Jaroslava Šilhavého rozjeli ve velkém!

Bujarý večírek probíhal v pražském klubu Rodeo, který se nachází v ulici Ječná. Podnik to potvrdil na svém Facebooku.

„Děkujeme klukům, že nám přijeli ukázat, jak vypadá pohár pro vítěze 1. fotbalové ligy, večer jsme si s nimi náramně užili, bylo to fantastické... Přejeme jim, ať se jim nadále daří a ukážou Evropě, že i u nás v Čechách se hraje dobrý fotbal,“ píše se na facebookových stránkách klubu Rodeo.

Hráči se ale museli držet trochu na pozoru, večer se totiž zúčastnili Galavečera ePojisteni.cz ligy, kde se hned několik sešívaných borců radovalo z individuálních ocenění. Kanonýr Milan Škoda získal dokonce ceny dvě – pro nejlepšího střelce (společně s Davidem Lafatou ze Sparty) a nejlepšího hráče soutěže.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 26. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Tvl
  11
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat