Kladno baví vánočními dresy. Plekanec v nich nasázel dva góly, Jágr ale pořád marodí!

20. prosince 2018
Kladenští hokejisté pobavili vlastní fanoušky i širokou hokejovou veřejnost. Do včerejšího utkání naskočili ve vánočních dresech, na nichž jejich tradiční rytíř ve znaku vyměnil přilbu za čepičku Santa Clause. Zářil v nich především Tomáš Plekanec, který vstřelil dva góly a připsal si i jednu asistenci!

Tenhle tah se Rytířům povedl! Hokejisté Kladna dokázali utnout sérii tří porážek v řadě, dost možná jim přinesly štěstí speciální vánoční dresy, v nichž do včerejšího utkání s Přerovem naskočili.

Dresům tradičně dominoval obličej rytíře, kterého mají ve znaku, ten měl ovšem namísto svojí přilby čepičku Santa Clause. Pod ním navíc byla právě postavička, která rozdává dárky třeba ve Spojených státech, vyobrazena na saních tažených soby. Dále byly na červenobílém dresu sněhové vločky, vánoční perníčky nebo sněhulák.

Vůbec nejvíce v žertovném dresu válel navrátilec z NHL Tomáš Plekanec. Ten byl opět hvězdou večera, když se mu dvěma góly povedlo nejprve snížit nepříznivý stav 0:2 a následně dokonce poslal Kladno do vedení. Při posledním gólu si připsal ještě asistenci a velkou měrou tak přispěl k výhře 5:2.

Plekanec v dresu Kladna zářil.

Plekanec v dresu Kladna zářil.

Jedinou kaňkou na povedeném utkání tak zůstal nezměněný stav v případě hlavní hvězdy Jaromíra Jágra, jemuž v návratu na led i nadále brání zraněné koleno. 

Jágr do zápasu opět naskočit nemohl, a tak hráčům radil ze střídačky.

Jágr do zápasu opět naskočit nemohl, a tak hráčům radil ze střídačky.

Svoje spoluhráče, kterým zároveň z pozice majitele klubu i šéfuje, tak alespoň povzbuzoval z lavičky. 

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:14 pátek 19. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 34
  • 15
  • 14
  • 13
  • 12
  • 11
Komentáře