Tragédii překonala láska jako trám. Vdova po Rachůnkovi si vzala jeho kamaráda

Jakákoli tragédie se může obrátit v největší dobro. Takový příběh píše hokejový útočník Petr Vampola a vdova po Karlu Rachůnkovi (†32) Kateřina. Před třemi lety se jim narodila dcera Anička (3) a nyní si řekli ano na zelené louce v kruhu nejbližších přátel.

Od smrti Karla, který spolu s dalšími českými reprezentanty Josefem Vašíčkem (†30) a Janem Markem (†31) zahynul při pádu letadla ruského týmu v Jaroslavli, uplyne v září už osm let.

Kateřině byl tehdy v nejtěžších chvílích jednou z velkých opor Karlův kamarád a spoluhráč z nároďáku Petr Vampola, člen zlatého týmu z MS 2010. Mamince Matěje a Kačenky pomáhal překonat nejhorší období v životě a každoročně pořádal vzpomínkovou akci za zesnulé hokejisty. Z kamarádství se ale brzy vyklubala láska. A v roce 2015 se Vampolovi a Kateřině narodila dcera Anička (3).

Svou lásku nyní stvrdili svatbou, která se odehrála v exteriérech golfového klubu v Kořenci. Kateřině šla za svědkyni kamarádka Michaela Jajtnerová, bývalá snoubenka Josefa Vašíčka (†30), který byl v září roku 2011 stejně jako další čeští hokejisté Karel Rachůnek a Jan Marek na palubě letadla týmu Jaroslavli a zahynul.

Zamilovaný pár musí ale manželství potvrdit ještě oficiálním podpisem, jelikož šlo pouze o neformální veselku. Oddávajícím byl herec Pavel Nečas, kterého můžete znát například ze seriálu Okresní přebor, kde ztvárnil roli houslického bosse Matějky.

Na svatbě Vampoly byl jako jeden z hostů také DJ Uwa.

Na svatbě Petra Vampoly byl jako jeden z hostů také DJ Uwa.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat