jít naiDNES.cz

Tajný trénink? Kvitová dřela s „naháči“, start na Wimbledonu je nejistý

Petra Kvitová a její tajný trénink ve Stromovce. | foto: Koláž Expresu

Dvakrát dokázala Petra Kvitová (29) opanovat prestižní tenisový turnaj Wimbledon. Pokusí se o další velkolepý úspěch i letos? Její start je stále nejistý. Světovou pětku totiž trápí zranění, kvůli němuž nemůže trénovat s raketou. Objevila se ale fotografie, na které Kvitová dře v parku Stromovka! Ruku má obandážovanou, raketu ale drží!

Slavný Wimbledon startuje už příští pondělí. U dvojnásobné vítězky Kvitové, která prestižní turnaj opanovala v letech 2011 a 2014, ale stále visí otazník. Před měsícem si totiž na tréninku v Paříži poranila levou ruku. 

Podle původních prognóz to vypadalo, že si od tenisu odpočine tři týdny. Doba léčby se ale protáhla a stále se neví, zda Kvitová Wimbledon stihne.

Za poslední čtyři týdny pořádně nepinkla do míčku a dře tedy zejména na kondičce. Ta se jí v těžkých zápasech jistě bude hodit. Na druhou stranu ale na Kvitové může být znát jistá nerozehranost, která se jí v minulosti už několikrát vymstila.

Podle jejího tiskového mluvčího Karla Tejkala stále není vyloučené, že Kvitová ostře sledovaný turnaj stihne. 

„Brzy vydáme oficiální prohlášení, zda Petra na Wimbledon pojede, či nikoliv,“ sdělil nám Tejkal.

Na sociální síti Facebook se před pár dny objevil snímek, na němž Kvitová trénuje v pražské Stromovce se dvěma muži, kteří na sobě nemají tričko.

Na Facebooku se objevila tato fotografie. Petra Kvitová trénuje ve Stromovce!

Na Facebooku se objevila tato fotografie. Petra Kvitová trénuje ve Stromovce!

Tenistka má na fotce obandážovanou levou ruku a drží raketu. Je možné, že nastalo zlepšení? 

Mluvčí Petry Kvitové tuto fotografii komentovat odmítl. 

„Petra normálně trénuje, její tréninkový plán ale dopodrobna popisovat nebudeme,“ sdělil nám Tejkal, který stejně jako všichni lidi kolem Kvitové pevně věří v to, že česká tenistka na Wimbledonu bude hrát.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat