Perglova sestra pochybuje o sebevraždě: Místo dopisu na rozloučenou děsivá fotka

Přesně rok včera uplynul od smrti bývalého fotbalisty Pavla Pergla. Ikona pražské Sparty se oběsila v pronajatém řadovém domě v Magdeburgu a šuškalo se o tom, že za jeho smutným krokem stojí rodinné problémy. Podle dlouholetého kamaráda Michala Pulpita mohlo Pergla trápit, že se jeho přítelkyně Denise věnuje mnohem více dceři než jemu. O sebevraždě teď ale promluvila Perglova sestra Monika a podle ní by vše mohlo být jinak. Nevěří, že by si její bratr sáhl na život, a mimořádně podezřelé jí přijde chování jeho partnerky!

Měl se oběsit, ale dopis na rozloučenou se buď vůbec nenašel, nebo ho rodina alespoň nedostala. Stejně jako osobní věci, třeba doklady, mobil nebo počítač. A není ani přesně jisté, který den zemřel. I kvůli těmto podezřelým okolnostem nedává sebevražda fotbalisty Pavla Pergla jeho rodině rok po tragické události spát.

O Perglově smrti teď pro Blesk promluvila jeho sestra Monika. Z rozhovoru je cítit, že má o bratrově smrti pořádnou spoustu pochybností.

„Žádný dopis prý nalezen nebyl. Tělo našla jeho německá partnerka Denise po návratu z návštěvy, takže by se to chtělo zeptat hlavně jí. Ten den, kdy se to stalo, o tom zavolala až v půl páté večer mému synovi. Mohl být také v Pavlově notebooku, ale ten nám Denise odmítla vydat,“ řekla Monika.

Pavel Pergl spojil kariéru především se Spartou.

Pavel Pergl spojil kariéru především se Spartou.

A právě Perglova partnerka Denise Monice zjevně leží v žaludku. Má k tomu pádný důvod, chování německé přítelkyně Pavla Pergla působí mimořádně podivně.

Denise nejenže nevyjádřila Perglově rodině soustrast, dokonce odmítla zaplatit 123 eur za odvoz těla na patologii. Také si po smrti otce malé dcery Zoey smazala všechny fotky s ním na sociálních sítích. A když se Monika vydala den po bratrově smrti na osudné místo, Denise si prý zrovna s matkou pochutnávala na guláši. I z těchto důvodů nakonec nedostala pozvánku na přítelův pohřeb.

„Měli problémy, ona se s ním chtěla rozejít. Pavlík říkal, že ho deptala už v těhotenství, všechno, co udělal, bylo špatně. Ptala jsem se Denise a ona mi to v podstatě potvrdila. (...) Znali se od února 2016. A malá Zoey se jim narodila v prosinci téhož roku. Pavel v podstatě Denise nestihl poznat. Byli spolu na dovolené v Singapuru a Pavel mi psal, že měl chuť od ní utéct, prý to s ní bylo k nevydržení. To už byla v začátku těhotenství,“ prozradila Monika.

Pavel Pergl si za Spartu zahrál několik zápasů v Lize Mistrů.

Pavel Pergl si za Spartu zahrál několik zápasů v Lize mistrů.

Mohlo by se zdát, že právě nefungující vztah dohnal Pavla Pergla k nejhoršímu. Jenže sestra Monika nevěří tomu, že by si někdejší vynikající obránce sáhl na život. Zmiňuje dokonce, že by ve smrti mohly hrát roli Perglovy našetřené peníze, které prý investoval do akcií, ale rodina o nich žádné konkrétní informace nemá.

„V jeho autě jsem našla zmuchlanou fotku. Je na ní pes u studny bez poklopu. Působí to zle, depresivně. Třeba ho někdo vydíral a chtěl zastrašit, že v té studni skončí. Nevím, neumím si vysvětlit, kde se ten obrázek vzal a proč ho zmuchlal. Pořád nám to leží v hlavě,“ popsala Monika.

Ačkoliv se celá věc zdála být uzavřenou, policie se stále smrtí Pavla Pergla zabývá. A protože rodina německým kriminalistům, kteří prý na místě činu nezajistili stopy a nenařídili ani soudní pitvu, nevěří, záležitost si převzali vyšetřovatelé v Česku. 

Monika doufá, že bude bratrova smrt objasněna a rodina se konečně dočká klidu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat