Nová přítelkyně Pavla Nedvěda: Je krásná a je na koni!

Kdo je mladá dívka, která okouzlila Pavla Nedvěda? | foto: Koláž Expresu

Dlouhé roky Pavel Nedvěd (46) tvrdil, že je pro něj rodina vším. Teď se ale objevila křehká blondýnka Lucie Anovčínová (23), která ho ho zřejmě natolik okouzlila, že se fotbalová legenda rozhodla hodit za hlavu 25 let manželství s životní láskou Ivanou (45). Co dalšího víme o Lucii, která je o pouhý rok starší než Nedvědova dcera Ivanka (22)?

S bývalým reprezentačním kapitánem Pavlem Nedvědem se Lucie objevila na parkurovém závodišti v londýnské čtvrti Chelsea.

Společně na tribuně sledovali seriál Global Champions Tour. Nedvěd byl na závodišti nečekaným hostem. Mezi jeho hlavní koníčky totiž patří fotbal, golf a zase fotbal. Na závody ale fenomenální fotbalista zašel hlavně kvůli své nové přítelkyni Lucii, která platí za talentovanou parkurovou jezdkyni.

Lucie pochází z Lužic u Hodonína, kde vystudovala stavební průmyslovku a poté šla na VUT v Brně, vybrala si obor architektura.

V dětství zkoušela tancovat. Když jí bylo sedm, od rodičů dostala prvního poníka. Zamilovala si koně a vše s nimi spojené. Zejména pak parkur.

Lucie Anovčínová je mladá parkurová jezdkyně.

Lucie Anovčínová je mladá parkurová jezdkyně.

Ve školním dotazníku o sobě před lety prozradila, že kromě jízdy na koni ji baví také cestování a večírky s kamarády. Sama sebe vidí jako cílevědomou, přátelskou a spontánní dívku.

Když se jí autoři dotazníku zeptali na plány do budoucna, Lucie odpověděla: „Dobře studovat, aby měli rodiče radost a dále mě podporovali v mém náročném hobby.“

Jezdecké úspěchy měla Lucie už na střední škole. Vyhrála například Světový pohár v kategorii Bronze Tour. 

Hodonínskému deníku se před lety svěřila, že denně stráví v sedle i čtyři hodiny. Jako svého nejlepšího koně vidí Casise, se kterým skákala do téměř 150centimetrové výšky.

Otázkou je, jestli Lucie nebude muset na slibně rozjetou kariéru brzy zapomenout. Po boku vysoce postaveného funkcionáře, který už dlouhé roky žije v Itálii, totiž jistě nebude mít na milované koně tolik času jako v době, kdy její život byly jen tréninky a škola.

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat