jít naiDNES.cz

Manželství Pavla Nedvěda a jeho Ivany je v troskách: Chtěli třetí dítě, žili jak cikáni!

Zhruba patnáct let stará fotografie. Tehdy byli ještě šťastní. | foto: Profimedia.cz

Byli spolu čtvrt století, teď je konec! Legendární fotbalista a dnes vysoce postavený funkcionář italského Juventusu Turín Pavel Nedvěd (46) měl vyměnit svou manželku Ivanu (45) za „mladší model“ v podobě Lucie Anovčínové (23). Ivana se o vztahu s držitelem Zlatého míče z roku 2003 před lety dost rozpovídala a vypadá to, že jejich soužití nebyla hračka.

Pavel Nedvěd se do Ivany zamiloval ještě v době, kdy pracovala jako zdravotní sestra ve Františkových Lázních. Mají spolu dvě děti, krásnou dceru Ivanu a syna Pavla juniora, jenž pokračuje v otcových stopách a hraje fotbal za Skalnou.

Manželé před lety plánovali ještě třetího potomka, jenže Pavlova kariéra měla přednost.

„Já bych si dala říct a třetí dítě si přeju. Do Pavla hučím půl roku a v poslední době polevil. Ale asi až po mistrovství,“ řekla Ivana v roce 2006 pro iDNES.cz

Soužití se slavným fotbalistou podle Ivany nebylo nic jednoduchého.

„Když jde ze zápasu, říkám mu, ať se nejdřív nechá ovázat. Vždycky mi zašpiní postel, jak je sedřený. Ráno pak pět minut leze z postele. Sedne si na ni, spustí nohy dolů, sedí a vzdychá. Pak teprve vstane. Nají se, lehne na sedačku a usne. Spí tak hodinu a pak je zase použitelný. Jdeme s dětmi na procházku nebo kouká na televizi. Jak prochází domem – kuchyň, obývák, ložnice – všude pouští televizi. Já za ním chodím a vypínám ji. Kouká na české programy a na teletextu sleduje, jak hraje Sparta,“ popsala běžný den s Pavlem Nedvědem Ivana.

Zuřil na hřišti i doma. Málem urval volant!

Na fotbalovém pažitu Pavel Nedvěd uměl hodně přitvrdit. V Itálii mu kvůli jeho agresivnímu stylu hry přezdívali „Furia Ceca“, což se dá přeložit jako „český zuřivec“. Občasné záchvaty vzteku měl prý i doma.

„Vylítne, ale pak se zase hned uklidní. Když vylítne, umí být hodně nepříjemný. To je každý den a kvůli blbostem. Může to být cokoli. Třeba když jsme jeli, tak málem utrhl volant, protože dlouho stál na červenou,“ řekla Ivana pro Lidovky.cz.

Byla jsem pořád sama a žili jsme jak cikáni!

„Život s fotbalovou hvězdou není legrace. Jste pořád sama a nakonec ani nevylézáte z domu, aby vás pořád nepřepadávali fanoušci,“ dodává Ivana, které na manželově kariéře vadilo také neustálé stěhování a pendlování mezi Českou republikou a Itálií. 

„Fotbal nám hodně dal a hodně vzal. Jsme jak cikáni. Člověk ani pořádně neví, kam patří. Zároveň mě ale těší, že Pavel opravdu dělá to, co ho moc baví. A samozřejmě si nežijeme špatně,“ bilancovala nad životem s fotbalovou superstar Ivana.

Teď se zdá, že ji čekají jiné starosti. Rozvod, stěhování a zvykání si na nový život. 

Může se vrátit zpět do České republiky a vzít si příklad z Hedviky Kollerové, které před časem zkrachovalo dlouholeté manželství se spoluhráčem Pavla Nedvěda z reprezentace Janem Kollerem a vypadá to, že si single život užívá na plné obrátky.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat