Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Přítelkyně MMA bijce Peňáze: Sexy veterinářka z Kypru, co zachraňuje týraná zvířata

  Marilena je přítelkyní MMA zápasníka Matěje Peňáze. Během jeho zápasů ho hlasitě podporuje. | foto: Instagram

  Platí za vycházející hvězdu českého MMA a podle expertů by se jednoho dne mohl prosadit v největší světové organizaci UFC. V Oktagonu zatím Matěj Peňáz (25) nenašel přemožitele a své soupeře často tvrdě ukončuje před limitem. Během zápasů ho vždy velmi hlasitě podporuje jeho krásná partnerka Marilena, která pochází z Kypru. Pohledná brunetka, která se živí jako veterinářka a může se chlubit úspěchy z fitness soutěží, se Expresu rozpovídala mimo jiné o soužití s obávaným bijcem. Jak se dali dohromady a kdy bude svatba?

  Na nedávném turnaji Oktagon 32 v Ostravě se dlouhoruký ranař Matěj Peňáz střetl se zkušeným Italem Giovannim Melillem. Vycházející hvězda českého MMA si připsala svou první výhru na body a celkově šesté vítězství v organizaci Oktagon. 

  V publiku Matěje jako vždycky velmi hlasitě podporovala jeho krásná přítelkyně Marilena.

  „Jsem jeho největší fanynkou. Nebojím se o něj, když zápasí, protože vím, že je vždy perfektně připravený. Má skvěle nastavenou hlavu a pevnou vůli. Během Matějových zápasů vždy hodně křičím, protože je velmi vzrušující ho sledovat,“ řekla Expresu na úvod kráska z Kypru, která nám pak popsala, jak se s Matějem dala dohromady.

  „Poprvé jsme se potkali v jedné brněnské posilovně asi před třemi lety. Já se do Brna přestěhovala kvůli studiu na veterinární fakultě. Začali jsme si povídat, pak jsme spolu trávili víc a víc času. Když odjel asi na měsíc pracovně do Ameriky, každý den jsme si volali a psali. On mě pak přijel vyzvednout z letiště a od té doby jsme spolu,“ zavzpomínala sympatická brunetka.

  MMA zápasník Matěj Peňáz má v Marileně velkou oporu.

  Krásná veterinářka a úspěšná fitnesska, co zachraňuje týraná zvířata

  Marilena už jako malá dívka snila o tom, že se z ní stane veterinářka a bude pomáhat zvířatům. Její sen se vyplnil a ona svou práci nadevše miluje.

  „Specializuji se na chirurgii měkkých tkání, rekonstrukční chirurgii a stomatologii. Nyní pracuji na největší klinice ve Švédsku se špičkovými veterináři a miluji tuto práci každým dnem víc a víc,“ svěřila se nám Marilena.

  „Nejtěžší na této práci je, že chcete pomoci všem zvířatům, jak je to jen možné, ale někdy se musíte smířit s tím, že to prostě nejde. Někdy nám také přivezou týraná zvířata,“ dodala partnerka talentovaného zápasníka.

  Marilena je veterinářka a svou práci miluje.

  Marilena je veterinářka a svou práci miluje.

  Krásná Marilena se kromě zachraňování zvířat věnuje také fitness. Nejenže pravidelně cvičí ve fitku a dodržuje vyváženou stravu, ale může se pochlubit úspěchy na kulturistických soutěžích.

  „Zúčastnila jsem se pouze tří soutěží a trénovala jsem na ně jen rok a půl. Pokaždé jsem ale skončila na stupních vítězů, jednou šlo dokonce o Diamond Cup, který má velkou prestiž, ale já to brala jen tak pro zábavu, protože miluji cvičení a chtěla jsem si to vyzkoušet,“ říká rodačka z Nikósie.

  Marilena sbírá úspěchy coby fitnesska.

  Svatba? Prioritou je Matějova kariéra!

  I když Marilena bojové sporty nikdy v životě nevyzkoušela, dobře si uvědomuje, že její přítel Matěj je obří talent a má před sebou velkou budoucnost.

  Když je řeč o budoucnosti, Marileny jsme se pochopitelně zeptali, jak to vidí se svatbou a případným založením rodiny.

  „Svatba a děti jsou součástí našich plánů, ale zároveň máme oba kariéry, na které se musíme zaměřit. Pro mě osobně je prioritou Matějova kariéra,“ tvrdí přítelkyně obávaného ranaře z Oktagonu.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

  Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

  Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

  Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

  Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

  Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz