jít naiDNES.cz

Bitva o pořádné prachy! Víme, kolik si mezi sebou rozdělili Vémola s Ondrušem

Vémola svého soka smázl. Ondruše do oktagonu doprovodil Daniel Landa. | foto: Profimedia.cz

Riskovali své zdraví a odměnou je jim tučná finanční odměna. Petr „Píno“ Ondruš a Karlos „Terminátor“ Vémola – hlavní hvězdy galavečera XFN 6 – dostali za čtyři a půl minuty v oktagonu pořádný ranec peněz!

Redakci Expresu se podařilo vypátrat, že účastníci galavečera XFN 6, který se uskutečnil v pražské O2 aréně, si přišli na pěkný balík.

Petr Kareš, hlavní promotér této na české poměry netypicky gigantické akce, nechtěl být úplně konkrétní, přesto leccos prozradil.

„Hlavní duel večera, to znamená zápas Petra „Pína“ Ondruše a Karlose „Terminátora“ Vémoly, tak zde činil honorář něco mezi půl milionem až milionem včetně bonusů,“ řekl Expresu Kareš. 

Tyto peníze si mezi sebou Vémola s Ondrušem rozdělí. Nutno poznamenat, že tento výdělek není pouze za necelých pět minut strávených v oktagonu. 

Oba borci na sobě dlouhou dobu dřeli, akci navíc skvěle promovali a i díky svým jménům dokázali do O2 arény přitáhnout obrovské množství lidí, kteří o MMA ještě nedávno nic nevěděli.

Karlos Vémola Petra Ondruše nakonec uškrtil.

Karlos Vémola Petra Ondruše nakonec uškrtil.

A jakou částku brali ostatní borci? Podle Kareše šlo o několikanásobně nižší odměny. „Tam byly honoráře od tisíce až ke dvěma tisícům eur pro jednoho účastníka.“

Ve srovnání s podobnými galavečery uskutečněnými v zahraničí se ale jedná o naprosto směšné částky.

Například, bitva století, za kterou bývá často označován speciální zápas mezi boxerem Floydem Mayweatherem a šampionem UFC Conorem McGregorem, vydělala oběma borcům naprosto snové peníze. Mluvilo se až o několika miliardách korun pro každého. Na ně se ale díval celý svět. Na Vémolu s Ondrušem pouze část Česka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:12 7. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  47
 • Tvl
  16
 • Trapas
  13
 • Haha
  12
 • Cože
  9
 • Sladký
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat