jít naiDNES.cz

Fotbalista Krmenčík, který hodil nehodu na svou těhotnou ženu: Jsou nové důkazy!

Michael Krmenčík ještě nemá vyhráno! | foto: Profimedia.cz

Myslel si, že už má klid... Policie ale znovu začala prošetřovat autonehodu, v níž hrál hlavní roli Land Rover fotbalisty Michaela Krmenčíka (26). V kauze plzeňské hvězdy se objevily nové důkazy!

V pondělí 20. května v ranních hodinách v Praze 9 někdo řádil v luxusním voze Land Rover takovým stylem, že poničil další čtyři auta a ještě kontejner. Škoda se prý pohybovala kolem půl milionu korun.

Podle svědků vůz šoféroval mladý muž, který se poté dal na útěk. V policejním protokolu je uvedeno, že za volantem byla Denisa Krmenčíková, těhotná manželka fotbalisty Michaela Krmenčíka z Plzně.

Případ byl uzavřen a viníkem nehody byla oficiálně Denisa. Plzeňské Viktorii teď začala příprava na novou sezonu a Krmenčík si jistě myslel, že je po všem. Ne tak docela!

Policie totiž podle informací serveru iSport.cz celý případ znovu otevřela. Podle svědků se teprve teď něco děje. Za vším stojí speciální žádost deníku Blesk, který na policii podal podnět na přezkoumání incidentu.

„Znovu jsme popsali vše, co jsme viděli. Tentokrát ale velmi podrobně a s jasnou časovou linkou. Předal jsem i pořízené fotografie,“ svěřil se jeden ze svědků události.

To, že se nehoda opět prošetřuje, potvrdil i policejní mluvčí Tomáš Hulan.

„Celá věc je momentálně stále v řešení, zatím bez konkrétního závěru,“ sdělil Hulan.

Jak fotbalista, tak ostatní lidé ze západočeského klubu incident odmítají komentovat. 

Svědkům přijde minimálně podezřelé, že by žena, která je zhruba ve 4. měsíci těhotenství, v ranních hodinách usedla za volant a proháněla se ulicemi jako zběsilá. 

Zajímavé také je, že v ten samý večer, kdy došlo k nehodě, plzeňští fotbalisté pařili na rozlučce se svobodou svého spoluhráče Davida Limberského.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře