Nejkrutější český kulturista Grznár: Jsem hrdý na to, že jsem bral perník!

Seznamte se s nejšílenějším českým kulturistou Filipem Grznárem. | foto: koláž Expres, Facebook

Zvedá těžké váhy a nebojí se říct, že užívá zakázané látky. To je kulturista Filip Grznár, který uráží homosexuály, fotbalisty a všechny, kteří se mu snaží oponovat. Někdy dá lidem dobrou radu, co se cvičení týče, jindy zase člověka hrubě pozuráží. Youtuber, podnikatel a úspěšný sportovec v jedné osobě se ve svých videích také přiznává, že bere pervitin a rozhodně se za to nestydí!

Videa Filipa Grznára hodně proslavily a přitom alespoň zpočátku nebyly nijak „vymakaná“. Nabouchaný borec si prostě stoupl před kameru, chvílemi mluvil vážně o zdravém životním stylu a sem tam mu ruplo v „kouli“ a začal hrubě urážet všechny přítomné i nepřítomné.

Ve svých videích se navíc Grznár několikrát přiznal k tomu, že si sem tam dá pervitin, za což se evidentně nestydí, ba dokonce se tím někdy i téměř chlubí. Řídí se totiž heslem: Ničeho nelituj! Můžou snad tvrdé drogy za jeho agresivní chování? Podle jeho slov ne, takový se už narodil a podobné afekty měl už na základní škole.

I přes jeho mnohdy nepochopitelné amoky je Grznár jistě odborníkem na silové a bojové sporty. Co si populární kulturista myslí o chystaném klání mezi boxery Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem? „Vyhraje McGregor, protože toho umí víc,“ říká pro Expres Grznár.

A věřil by si tento ostrý hoch české fitness scény právě na irského rabijáta? Sebevědomí Grznárovi nejspíše nikdy nechybělo. „Na sto procent bych si na Conora věřil,“ říká odhodlaně fenomenální kulturista, který svými videi na YouTube pobláznil už mnoho lidí.

„Ano, je dobrej a trénovanej, ale to já taky! A navíc jsem brutálně silnej přes sto kilo vážící chladnokrevnej psychopat, co zápasil celý svůj život. Miluji násilí a mám instinkt zabijáka... Neumím couvnout a nebojím se“ pokračuje ve své samochvále Grznár.

Tomio a Filip se shodují v politických názorech, tak proč by spolu nechodili...

Filip Grznár (vpravo) by si na Conora McGregora věřil.

Po chvíli ale český profesionální kulturista zvážní a připouští, že by s McGregorem mohl mít určité problémy. „Neříkám, že bych ho sundal, přece jenom je velmi zkušený, ale šel bych s nim do toho kdykoliv!“

Zápas s irským šampionem je ale pro „nejlepšího dřepaře na světě“, jak Grznár sám o sobě mluví, zatím nejspíše jen sen.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 19. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  97
 • Haha
  69
 • Super
  44
 • Tvl
  25
 • Sladký
  18
 • Cože
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat