Exkluzivně: Fotbalista Fenin má další malér! Boural a z jeho mercedesu je šrot

Martin Fenin měl autonehodu. | foto: Profimedia.cz

Chvíli to vypadalo, že se fotbalový rebel Martin Fenin už zklidnil. On je ale snad nepoučitelný! Podle exkluzivních zdrojů Expresu dnes tento bývalý hráč Slavie či Teplic boural poblíž obce Libouchec na Ústecku. Havárii potvrdil i tiskový mluvčí fotbalového klubu Varnsdorf, kde v současné době Fenin působí.

Bývalý velký talent českého fotbalu naštěstí vyvázl bez zranění. Z jeho luxusního vozu značky Mercedes je ale podle zdroje Expresu šrot.

Informaci potvrdil jak sám Fenin, tak i Zbyněk Přibyl, tiskový mluvčí fotbalového klubu Varnsdorf, za který Fenin v současné době nastupuje. 

K havárii mělo dojít poblíž obce Libouchec na Ústecku. „Je to tak. Martin měl autonehodu. Ale je v pořádku a jeho kariéra není v ohrožení,“ sdělil Expresu Přibyl.

„Ano, boural jsem, ale jsem zaplať pánbůh v pohodě,“ řekl pár hodin po nehodě Fenin.

Fotbalistu Martina Fenina provází jeden skandál za druhým.  Alkohol, deprese, zapálený byt nebo pád z balkonu. To všechno „zdobilo“ kariéru tohoto populárního potížisty.

Martin Fenin je pěkné kvítko.

Martin Fenin je pěkné kvítko.

K tomu ještě přišly slušně řečeno zpackané štace, například ve Slavii, Teplicích či v německé Chotěbuzi. Takzvaných „restartů“ zažil Fenin už snad desítky.

V jednu chvíli se čekalo, že třeba jednou Fenin potáhne českou fotbalovou reprezentaci. V současné době se třicetiletý útočník snaží se ctí dohrát svou kariéru v druholigovém Varnsdorfu. 

Martin Fenin měl autonehodu.

Martin Fenin měl autonehodu.

Na fotbalistu, za kterého před lety zaplatil německý Frankfurt Teplicím 100 milionů korun, je to poněkud málo. 

Co o autonehodě míní fotbalista Martin Fenin? To se dozvíte v zítřejším rozhovoru na Expres.cz!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:03 29. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  15
 • Haha
  14
 • Super
  9
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Cože
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat