Fotbalový bohém Fenin byl hostem talk show. Je zfetovaný? ptali se diváci

3. dubna 2018
Populární fotbalová talk show s názvem Tiki-Taka se vytasila s velice zajímavým hostem. Tím byl bývalý velký talent českého fotbalu Martin Fenin, jehož kariéru zdobily všelijaké excesy. Kdo čekal, že se „Feňa“ v show, kterou moderuje Petr Svěcený, pořádně předvede, musel být nadmíru spokojený. Kdysi velká hvězda Teplic se chovala dokonce tak zvláštně, že mnoho diváků pojalo podezření, že Fenin před natáčením buď zvesela popíjel, nebo dokonce požil drogy.

Zpočátku Fenin v show působil zakřiknutě. Později se ale fotbalista, který začátkem roku 2008 přestoupil z Teplic do německého Frankfurtu za více než sto milionů korun, pořádně rozmluvil. Jenže měl raději mlčet! 

Fenin totiž během svých proslovů, kdy často ani nebyl tázán, brumlal tak, že mu ani nebylo rozumět. Jindy zase nepochopitelně skákal do řeči ostatním hostům. 

Vypadal, že má energie na rozdávání, působil roztěkaně a nedokázal držet jazyk za zuby, musel za každou cenu něco říct. Byť se kolikrát jednalo o hlášku, která se v danou chvíli vůbec nehodila.

Přihlížející diváci se Feninovi a jeho prazvláštní komunikaci smáli. Ti, kteří show Tiki-Taka sledovali z pohodlí domova, měli na chování exteplického kanonýra ale jiný názor.

Martin Fenin byl hostem fotbalové talk show TIKI-TAKA.

Martin Fenin byl hostem fotbalové talk show Tiki-Taka.

Na oficiálním facebookovém profilu O2 TV, konkrétně pod videem, které zvalo na pondělní vysílání talk show Tiki-Taka, se hromadily komentáře lidí, kterým Fenin přišel posilněný alkoholem či drogami.

„Ten viditelný neklid Martina Fenina ve studiu, z jeho chování mám pocit, že si jede na něčem a určitě to ještě minimálně přikrmil něčím,“ píše například diskutér Tomáš.

Fenin dostal na Facebooku pěknou sodu.

Fenin dostal na Facebooku pěknou sodu.

A přidávali se další. Někteří se pustili i do kritiky samotné O2 TV.

„Nechápu, jak může televize natáčet pořad s hostem, který je evidentně mimo (drogy, chlast, prášky, nebo co já vím), a pustit to večer do vysílání,“ soptil divák Jan.

Zarážející je, že chování Martina Fenina znepokojilo i ženy. Takto reagovala například diskutérka Veronika: „Fenin? Největší ostuda. Tento pořad má úroveň, je vtipný, výběr hostů perfektní a dnes si pozvou takového zoufalce.“

Martina Fenina jeden z diskutérů přirovnal k legendárnímu fiktivnímu drogovému...

Martina Fenina jeden z diskutérů přirovnal k legendárnímu fiktivnímu drogovému dealerovi z filmu Scarface.

A podobnými komentáři se to na Facebooku jen hemží. Zdá se, že fotbalový rebel Martin Fenin opět „zaúřadoval“ tak, jak to umí jen on.

Kariéru Martina Fenina „zdobilo“ mnoho problémů. Ví se o tom, že zaháněl deprese alkoholem a prášky. Když působil v Německu, tak zapálil svůj byt a také spadl z balkonu. Loni v listopadu zase boural se svým luxusním mercedesem.

Zpočátku byl Fenin, který 16. dubna oslaví už 31. narozeniny, považován za velký talent a věštila se mu snová budoucnost. Poslední roky už ale tento kdysi nebezpečný útočník dělá problémy spíše mimo trávník, než aby trápil obrany soupeřů.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 středa 1. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 13
  • 13
  • 7
  • 7
  • 7
  • 6
Komentáře