Za bouračku nemůžu, mám čím řídit! Rebel Fenin promluvil o autonehodě

29. listopadu 2017
Napravený rebel? Kdepak, fotbalový sígr Martin Fenin má na svém kontě další malér. Tentokrát naboural svůj luxusní vůz značky Mercedes na Ústecku. Hráč druholigového Varnsdorfu je naštěstí v pořádku. Hůře ale skončilo drahé auto. Jak celý incident vidí sám Fenin?

Finalista mistrovství světa do 20 let a Talent roku 2007. Těmito úspěchy se může pyšnit Martin Fenin, známý fotbalový bouřlivák.

V minulosti platil za velký talent českého fotbalu a věštila se mu snová budoucnost. Jenže brzy se dostavily problémy, kterých bylo nespočet. Alkohol, deprese, zapálený byt nebo pád z balkonu. To všechno „ozdobilo“ kariéru tohoto populárního potížisty.

Teď, když se zdálo, že Martin Fenin konečně delší čas seká dobrotu, přichází další rána. Ve středu podle zdrojů Expresu tento bývalý hráč Slavie či Teplic boural poblíž obce Libouchec na Ústecku. 

Havárii potvrdil Expresu jak Fenin, tak tiskový mluvčí fotbalového klubu Varnsdorf, kde v současné době třicetiletý útočník působí.

Martin Fenin měl autonehodu.

Martin Fenin měl autonehodu.

Tentokrát je v tom prý ale Fenin nevinně. „Boural jsem ráno cestou na trénink. Vyhýbal jsem se srně. Střetu jsem se snažil vyhnout, ale bylo to na poslední chvíli a už tomu nešlo zabránit. Nic se mi nestalo, byl jsem střízlivý a za nehodu jsem v zásadě nemohl,“ sdělil nám pár hodin po autonehodě Fenin.

„Zaplať pánbůh, že se mi nic nestalo a odneslo to jen to auto,“ doplnil dále fotbalista, který škodu na svém luxusním vozu nedokázal odhadnout, pouze se své fanoušky pokusil uklidnit slovy: „Nebojte, mám čím jezdit. Teď mne vezla přítelkyně.“

Nezbývá než doufat, že Feninova přítelkyně Magda řídí lépe než bývalý fotbalový supertalent.

Fotogalerie


Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:53 čtvrtek 29. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 21
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 4
Komentáře