Bývalý brankář Slavie Berkovec: Ctitelky, dejte si bacha! Hlídá si ho sexy Verča

6. února 2021
Kvůli jeho sympatickému vystupování a dobrácké povaze si ho zamilovali fanoušci Slavie i Bohemky, kde dříve čapal. Zdá se, že charisma brankáře Martina Berkovce (31), který se teď snaží vytáhnout z bídy brněnskou Zbrojovku, platí nejen na fotbalové fandy, ale i na sexy kočky! Do Brna si jako skalní fanynku přivezl krásnou přítelkyni Veroniku, která ho podporovala i během angažmá v Lotyšsku.

Fotbalový brankář Martin Berkovec chytal v minulosti za kluby z pražských Vršovic. V Bohemce i ve Slavii patřil mezi oblíbence fanoušků. Teď jako volný hráč podepsal smlouvu s brněnskou Zbrojovkou, která bojuje o udržení. Hned v prvním zápase pomohl zkušený „Berky“ skvělým výkonem k vítězství 2:0 v Opavě a dostal se do sestavy kola.

„Do Brna rozhodně nejdu prohrávat, nejdu sem, abych spadl z ligy. Dolů jít v tabulce už pomalu není kam a situace není moc dobrá. Záchrana je důležitá a bylo by rozhodně fajn zůstat v lize,“ pravil odhodlaně Berkovec v rozhovoru pro iDNES.cz.

Do Brna přišel oblíbený brankář po úspěšném zahraničním angažmá v litevském Žalgirisu Vilnius, kde se svými spoluhráči vyhrál tamní soutěž.

Velkou oporu má Martin ve své krásné přítelkyni Veronice, která ho ráda chodí podporovat na stadion a užívá si každý jeho úspěch.

Martin Berkovec se svou krásnou partnerkou Veronikou

„Můj šampion,“ tetelila se u jedné z Martinových fotek blahem krásná Veronika, které ani příliš nevadí, že se s partnerem načas usadí v Brně. 

„Nějaký čas tu zůstaneme,“ svěřila se Verča na sociální síti Instagram, kde je mimochodem velmi aktivní.

Přítelkyně brankáře Martina Berkovce Veronika

Sdílí tam často snímky z cest po světě, pány ale budou jistě více zajímat její sexy fotografie ve spodním prádle či bikinách, kterých má Verča na profilu požehnaně.

Veronika je kus.

Dejte od něj ruce pryč, píše ctitelkám sexy Veronika

Není divu, že se krásná Veronika občas stane terčem nemístných zpráv od svých ctitelů. Nouzi o fanynky nemá ale nejspíše ani její milý. Všem ženám, které by Martinovi chtěly dělat návrhy, Verča nedávno poslala jasný vzkaz.

„Prosím, ať nikdy nejsem taková trapka, abych vypisovala zadaným klukům. Jelikož jsem z rozvedené rodiny, vím, jak to ty dva lidi bolí a jak trpí minimálně jeden z nich. A je jedno, jestli jsou v manželství, mají děti, nebo jsou jen ve vztahu. Narušovat někomu lásku mi přijde jako vrchol trapnosti. Ona ta láska většinou stejně vyhraje a naopak to ty dva ještě posílí,“ vzkázala Verča neznámé ženě v době, kdy byla ještě s Martinem v Litvě.

A hlídat si svého sympatického brankáře bude muset i v Brně. Fešní fotbalisté byli totiž pro české dívky vždy „lákavým zbožím“.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:51 neděle 6. června 2021. Anketa je uzavřena.

  • 16
  • 11
  • 10
  • 8
  • 8
  • 8
Komentáře