Sympaťačka, jež nahradí Kvitovou! Kdo je Vondroušová, která válí v Indian Wells?

Sympaťačka, která jednou může vládnout tenisovým kurtům. To je teprve devatenáctiletá Markéta Vondroušová. | foto: Profimedia.cz

Až Petra Kvitová či Karolína Plíšková pověsí raketu na hřebík, nemusí to nutně znamenat zkázu českého tenistu. Na příležitost porvat se o místo tenisové královny totiž stojí frontu hned několik mladých Češek a mezi nimi je i teprve devatenáctiletá Markéta Vondroušová. Není vůbec žádnou náhodou, že tahle sympaťačka na probíhajícím turnaji v Indian Wells válí, vždyť už mezi juniorkami patřila k nejlepším na světě. Kdo vlastně je vycházející tenisová hvězdička?

Nejprve smázla světovou čtrnáctku Kasatkinovou, pak – jako by byla zkušenou veteránkou – předvedla fantastický obrat v duelu s dvaadvacátou hráčkou žebříčku WTA Ostapenkovou a nyní už si brousí zuby dokonce na světovou dvojku Halepovou. 

Markéta Vondroušová prochází turnajem v Indian Wells jako nůž máslem a tenisoví fanoušci se nestačí divit.

Přitom k velké kariéře je Markéta, které její okolí neřekne jinak než Makule, přímo předurčena. Ve svých devatenácti letech stoupá žebříčkem WTA a začíná atakovat první padesátku, už je na 61. místě.

Jaké je to být nejlepší na světě, už asi ale vyzkoušela dávno, v juniorském kombinovaném žebříčku ITF se 25. května 2015 stala světovou jedničkou.

Markéta v jednom kuse září jako sluníčko.

Markéta v jednom kuse září jako sluníčko.

Svůj talent Vondroušová potvrzovala ostatně po celé dětství. To věnovala v podstatě jen tenisu, po kurtech se proháněla už ve svých čtyřech letech. V roce 2012 například ovládla světový šampionát tenistek do dvanácti let a o rok později se probojovala až do finále nejprestižnějšího juniorského turnaje Orange Bowl v Miami.

Sympaťačka Markéta Vondroušová

Sympaťačka Markéta Vondroušová

V roce 2017 zase šokovala ve švýcarském Bielu, kde jako neznámá sedmnáctiletá dívka, teprve podruhé hrající na okruhu WTA, ovládla celý turnaj. Na cestě za vítězstvím si poradila i s mnohem zkušenějšími krajankami Barborou Strýcovou a Kristýnou Plíškovou a brala odměnu více než milion korun. 

Dnes už je Vondroušová na velké peníze zvyklá, na nedávném Australian Open si ve dvouhře s Barborou Strýcovou přišly na tři a půl milionu korun.

Markéta má tělo jako lusk!

Markéta má tělo jako lusk!

Kromě toho, že válí na kurtech, je Markéta také hodně aktivní na sociálních sítích, hlavně na Instagramu. Svým fanouškům, jichž samozřejmě s narůstajícími úspěchy přibývá, ráda ukazuje život vycházející tenisové hvězdy.

Markéta jezdí luxusním BMW.

Markéta jezdí luxusním BMW.

Pochlubila se například luxusním bavorákem od partnerské firmy nebo dovolenou v Thajsku. Na té dokonce neváhala vystavit svoji dokonalou postavu jen v plavkách. A je třeba říct, že rozhodně má co ukazovat!

Markéta je nejen sympaťačka, ale také půvabná dívka. Její sexy postava okouzlí...

Markéta je nejen sympaťačka, ale také půvabná dívka. Její sexy postava okouzlí snad každého muže!

Dotáhne to mladá sympaťačka jednou až na samotný tenisový vrchol a dokáže v budoucnu zaplnit díru po aktuální české jedničce Petře Kvitové? Výhra nad světovou dvojkou Halepovou v zítřejším osmifinálovém zápase by v její už tak stoupající kariéře mohla být hodně velkým krokem! 

Komentáře