jít naiDNES.cz

Exsparťan Zelenka: Zfackoval před dětmi ženu, teď s milenkou Veronikou čeká miminko!

Exsparťan Zelenka se raduje: S mladou milenkou Veronikou čeká miminko! | foto: Koláž Expresu

Na hřišti Lukáš Zelenka (39) často předváděl geniální kousky. Teď se mu něco opravdu mimořádného povedlo i mimo fotbalový pažit. Bývalý záložník pražské Sparty čeká dítě se svou mladou přítelkyní Veronikou (25)!

Přítelkyně exreprezentanta Lukáše Zelenky na svůj Instagram umístila snímek, na kterém se drží za těhotenské bříško. K fotografii připsala všeříkající hashtagy #tehuvbehu“ či #3trimestr.

Netrvalo dlouho a už se začali množit první gratulanti. K nim patřili i redaktoři Expres.cz. Lukáš Zelenka ale telefon nebral. Možná je příliš vytížený vybíráním věcí pro miminko a pomáháním Veronice, která se chystá na svůj první porod. Bývalý sparťanský středopolař nereagoval ani na SMS zprávu.

O tom, že je jeho přítelkyně Veronika těhotná, se spekuluje už delší dobu. Před několika měsíci tato bývalá hráčka pražské Dukly na svůj Facebook umístila snímek těhotenského čaje.

Tehdy Lukáš Zelenka spekulace o údajném těhotenství své přítelkyně vyvrátil. „Cože?“ reagoval tehdy překvapeně na naši gratulaci.

Teď už ale jasné, že se Veronika s Lukášem mohou těšit na své první miminko. Podle fotografie a hashtagu #3trimestr je zřejmé, že porod je nedaleko.

Zelenkova láska se pochlubila těhotenským bříškem.

Zelenkova láska se pochlubila těhotenským bříškem.

Lukáš Zelenka má z předchozího manželství dvě děti. Před časem ale vyšlo najevo, že jeho vztah s manželkou Klárou je v troskách.

Server Blesk.cz loni v září přinesl zprávu, že bývalý fotbalista svou ženu údajně i několikrát napadl.

„Přijel na hřiště značně podnapilý, což je úplně běžné, šel za svou manželkou a před zraky svých dvou dětí jí jednu napálil tak, že paní Klára lehla k zemi. Byla přivolána policie,“ popsal tehdy svědek.

To, že k určitým konfliktům mezi manžely skutečně došlo, přiznal poté i sám Zelenka. Řekl, že své ženě dal facku, a uvedl i důvod.

„Ona to není sranda. Když manželka nadává a ještě na mě vylije kolu, tak se člověk prostě neudrží. Neovládl jsem se,“ vysvětloval Zelenka, který kvůli této kauze přišel dokonce o práci fotbalového experta na České televizi.

Už tehdy se šuškalo o tom, že „Zelí“ udržuje poměr s mladičkou fotbalistkou Veronikou. Zelenka vztah s ní zapíral a říkal, že jsou pouze kamarádi. Loni na Silvestra to ale nevydržel, na Facebook umístil společnou fotografii a připsal: „Miluju ji!“

Svůj vztah teď Lukáš s Veronikou posunuli na další úroveň. Nezbývá než doufat, že pohledná blondýna nebude na bývalého sparťanského záložníka lít kolu či jiné nápoje...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat