jít naiDNES.cz

Definitivní sbohem a Šafářová mluví o nové etapě: Dítě s Plekancem a podnikání?

Lucie Šafářová začíná novou životní etapu. | foto: Instagram

Definitivní sbohem dala bohaté tenisové kariéře Lucie Šafářová. A v emotivním statusu oznámila, že pro ni nadešel čas na novou životní etapu. Jak bude vypadat? Poslední týdny a měsíce naznačují, že zřejmě nastane čas pro plánování rodiny s partnerem Tomášem Plekancem! Ženou v domácnosti se ale Šafářová rozhodně nestane, naznačila totiž, že se chystá vrhnout do podnikání.

Lucie Šafářová včera uzavřela jednu velkou životní etapu. S tenisem se nejprve loučila v Česku, opravdu naposledy ale raketu jako profesionální hráčka držela včera na slavném Roland Garros. Vypadla už v prvním kole a na Facebooku pak napsala velice emotivní status.

„Dnešním dnem pro mě končí jedna úžasná životní etapa. Byly to krásné roky a tenis je úžasný sport, který pořád miluji. Za patnáct let na WTA tour jsem zažila krásné úspěchy, slzy radosti i smutku, velké boje, některé vítězné, jiné takové, které mě naučily být silná, poučit se a makat dál. Jsem vděčná za to všechno, co mi tenis dal. Děkuji všem lidem, co mi na té mé sportovní cestě pomohli, především rodině! Bez nich bych to nikdy sama nezvládla. Jedna kapitola končí, ale další začíná,“ napsala Šafářová.

Otázkou nyní je, jak bude ona nová životní etapa vypadat. Poslední týdny a měsíce naznačují, že půjde o mnohem příjemnější životní období, než je nekonečné stresování se na kurtech.

Šafářová musela zadržovat slzy.

Šafářová musela zadržovat slzy.

Řeč je o založení rodiny. Partner Tomáš Plekanec se loni vrátil ze zámoří, společně už si pořídili hnízdečko lásky v Praze. Dříve se mohlo zdát, že jde o typický vztah dvou sportovců: celý rok na cestách, a když se poštěstí, jednou za měsíc možná společný večer. Jenže teď už nic nebrání tomu, aby jejich láska kvetla naplno.

A tak se například Plekanec vydal do Paříže na její poslední zápas, aby pak ona mohla na Instagram zveřejnit vůbec první společnou fotku, kterak se cukrují u Eiffelovky.

Co je vůbec nejhlavnější, Šafářové je 32 let, to je nejvyšší čas na to, aby si pořídila miminko. Samozřejmě nemůžeme s jistotou říct, že ho má v plánu, že by ale Lucka, která neudělá krok bez malého čtyřnohého parťáka Rockyho, nebyla maminkovským typem, to se nám moc nezdá...

Lucie Šafářová a její emotivní status.

Lucie Šafářová a její emotivní status

To navíc není vše k tomu, jak bude nová životní etapa Šafářové vypadat. Zdá se totiž, že peníze vydělané tenisem nehodlá jen tak bezhlavě utrácet, ale pravděpodobně se je pokusí investovat.

„Teď můžete sledovat už jen moje mimo tenisové kroky, třeba #coffeewithlucie!“ naznačila, že by se jako milovnice kávy mohla pustit do byznysu. Ostatně není tomu tak dlouho, co absolvovala baristický kurz.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz