Skončila na operaci! Šafářová odkládá konec kariéry, co ji trápí tentokrát?

Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou na společné večeři | foto: Profimedia.cz

Zřejmě našla životní lásku, s hokejistou Tomášem Plekancem už Lucie Šafářová plánuje společnou budoucnost. To je ale zřejmě jedinou věcí, která ji aktuálně může těšit. Jinak totiž musí oblíbená tenistka snášet, že se stala nedílnou součástí rozvodového boje svého přítele s manželkou Lucií Vondráčkovou, navíc ji dokola trápí zdravotní problémy. Tentokrát dokonce Šafářová celý týden trpěla na nemocničním lůžku! Co se stalo?

Byť by se mohlo zdát, že si Lucie Šafářová prožívá šťastné životní období, opak je pravdou. Nejenže byla zatažena do mediální války svého partnera Tomáše Plekance s herečkou Lucií Vondráčkovou, navíc to drhne i v její končící tenisové kariéře.

Šafářová se zapřisáhla, že dá fanouškům sbohem přímo na kurtu, nejlépe na velkém turnaji. Přestože se tak ale podle původního plánu mělo stát na lednovém Australian Open, jednatřicetiletá sympaťačka neustále marodí a návrat k tenisu je zatím v nedohlednu.

Nejprve ji trápil zánět šlachy v zápěstí, tentokrát už ale dokonce skončila na nemocničním lůžku. Zatímco její Tomáš Plekanec řádí v dresu kladenských Rytířů, o Lucku se museli po celý týden starat lékaři v brněnské nemocnici u sv. Anny. Jak fanouškům prozradila na sociálních sítích, dokonce skončila na operaci!

Šafářová skončila na operaci. Teď ale věří, že už nemocem a zraněním odzvonilo.

Šafářová skončila na operaci. Teď ale věří, že už nemocem a zraněním odzvonilo.

„Chtěla by moc poděkovat panu přednostovi Gálovi a celému ORL týmu ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně za úžasnou péči celý týden,“ napsala Šafářová na Instagram. Hashtagem „mandlevenku“ prozradila, že jí lékaři museli vyoperovat krční mandle.

Populární tenistka je ovšem plná optimismu a věří, že už jejím opakujícím se nemocem a zraněním odzvonilo. „Teď už snad budu jen zdravá!“ vzkazuje.

Komentáře