Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seF72i67l98i19p 65Ř60í15m57e35k
Tak hlavně o tom napsat článek :D :D Taková kravina.
P31a44v89e33l 45D44r97d87a
No booože, tak zkusil inovaci... Druhej nejlepší komentátor co máme po Zárubovi je poloviční - máme plný národ expertů ale do mikrofonu by sotva někdo z nich řekl 1 větu.
S58t66a52n26i12s68l91a48v 65B27u19r96i11a96n
U mě je Záruba stále nejlepší komentátor. Je stále vidět, že se sportem prožívá celý svůj život.
J26i57ř31í 83H39r98u19b97ý
Co mu take zbeva, ale jedobrebre.
Š85t63e22f90a52n 58P81e50t14r75á66š
Hrdina mele nesmysly. Mne také vadilo, když tenistu Berdycha vyslovovali rozhodčí a reportéři Berdič. Úplně stejné když sam Hrdina hral a ruSSaci jej vyslovovali Chrdina nebo Grdina. Prostě hnus
P56e23p22a 70N73o14v74a59k
Přechylování je zlo. Stejně tak komolení jmen. Když je to laršon tak to prostě bude Laršon. Jak mě vždycky štvalo když v NHL říkaly místo Chára Čára nebo místo Chytil Kytl. Prostě by se měli jména vyslovovat tak jak se čtou v jejich domovině.
P52e48p51a 17N55o37v14a85k
Stejně tál jména. Ondřej Palát čtou ty vemena americký jako Andrej Palat.
T67o49m15á44š 88Č89e71r12n40ý
Tak hlavně, že celý kur...., kazí ženský příjmení a to je cajk
T35o59m19á19š 97Č61e50r51n50ý
celý roky jsem chtěl napsat
D87a84l55i83b27o18r 79M56a69š56e77k
Kdysi se o tohle pokusil ataké Ján Lacko; ten měl zase Laršůn, Peteršůn apod.
J17i83ř85í 65H90r42u44b68ý
Je to kravina, ale u Záruby nic nového. V 98 začal pořád říkat Raymond Bourque. Taky mi to trhalo ušiska. Vždycky se říkalo Ray. Zajímavé, že u Sakica neříkal Joseph, Robert Zamuner, Edward Olczyk apod.