Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

PD

P31a44v89e33l 45D44r97d87a

20. 5. 2026 6:11

No booože, tak zkusil inovaci... Druhej nejlepší komentátor co máme po Zárubovi je poloviční - máme plný národ expertů ale do mikrofonu by sotva někdo z nich řekl 1 větu.

SB

U mě je Záruba stále nejlepší komentátor. Je stále vidět, že se sportem prožívá celý svůj život.

ŠP

Hrdina mele nesmysly. Mne také vadilo, když tenistu Berdycha vyslovovali rozhodčí a reportéři Berdič. Úplně stejné když sam Hrdina hral a ruSSaci jej vyslovovali Chrdina nebo Grdina. Prostě hnus

PN

P56e23p22a 70N73o14v74a59k

19. 5. 2026 15:02

Přechylování je zlo. Stejně tak komolení jmen. Když je to laršon tak to prostě bude Laršon. Jak mě vždycky štvalo když v NHL říkaly místo Chára Čára nebo místo Chytil Kytl. Prostě by se měli jména vyslovovat tak jak se čtou v jejich domovině.

PN

P52e48p51a 17N55o37v14a85k

19. 5. 2026 15:04

Stejně tál jména. Ondřej Palát čtou ty vemena americký jako Andrej Palat.

Foto

Kdysi se o tohle pokusil ataké Ján Lacko; ten měl zase Laršůn, Peteršůn apod.

JH

J17i83ř85í 65H90r42u44b68ý

19. 5. 2026 14:42

Je to kravina, ale u Záruby nic nového. V 98 začal pořád říkat Raymond Bourque. Taky mi to trhalo ušiska. Vždycky se říkalo Ray. Zajímavé, že u Sakica neříkal Joseph, Robert Zamuner, Edward Olczyk apod.