Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

TD

By mě zajímalo, jestli sem na bulvár zavítá i majitel toho bílého BMW, kterému to Trpišák otřískal dveřmi, aby měl foto důkaz

MV

Výsledky jsou bohužel všechno, co se odehrává na trávě, je managementu šumafuk.