Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní hrdinka. Podle mnohých dokonce nástupkyně Petry Kvitové. Přitom Češi toho o svojí vycházející hvězdičce Kateřině Siniakové (22) vědí jen pramálo. Kdo vlastně je věčně usměvavá a sexy blondýna, která si tak pečlivě střeží svoje soukromí?

Na první pohled působí Kateřina Siniaková nenápadným dojmem. Jako skromná dívka, k níž přitahují pozornost maximálně tak její dokonale kudrnaté vlasy.

Přitom ve skutečnosti jde o zřejmě největší naději českého tenisu. O víkendu zvládla nekonečný a nejednou téměř prohraný souboj s Američankou Keninovou a lvím podílem se podepsala pod další výhru v prestižním Fed Cupu. Je teď dokonce označována za nástupkyni zkušenější a slavnější kolegyně Petry Kvitové.

K velké kariéře ovšem měla Kateřina Siniaková našlápnuto dlouho dopředu. Válela už v juniorských kategoriích, v roce 2010 se například stala mistryní Evropy, na prestižním juniorském Australian Open 2013 se zase dokázala probít až do finále.

Kromě toho se koncem roku 2012 vyšvihla na druhé místo světového žebříčku ITF juniorek.

Kateřina Siniaková během vyčerpávajícího duelu s Američankou Keninovou. Slavící...

Kateřina Siniaková během vyčerpávajícího duelu s Američankou Keninovou. Slavící muž zpovzdálí je její tajemný přítel!

Dnes už ale pevně figuruje na předních místech seniorského žebříčku – aktuálně je jednatřicátá. A čemu vděčíme za to, že máme o úspěšnou tenisovou budoucnost pravděpodobně vystaráno? Kromě talentu sexy blondýnky Siniakové také jejímu otci, který ji na výsluní dovedl.

Kateřinu Siniakovou k tenisu vedl její otec - ruský podnikatel a bývalý boxer...

Kateřinu Siniakovou k tenisu vedl její otec – ruský podnikatel a bývalý boxer Dmitrij Siniakov.

Řeč je o podnikateli ruského původu Dmitriji Siniakovi. Ten působí přísným dojmem, ostatně se také dříve věnoval boxu, a že dokáže zvýšit hlas, tím se v rozhovorech netají ani Siniaková. 

Jako otce i trenéra, který už od tenisových začátků stojí po jejím boku, si ho ovšem nemůže vynachválit

„Mluví nahlas, ale jako táta je parádní. A taky díky jeho přísnosti jsem to dotáhla takhle daleko. Můžeme se i pohádat, ale vždycky si to pak vyříkáme a táhneme za jeden provaz. Hlavně je pořád můj rodič, takže k němu vzhlížím,“ popisovala v minulosti serveru iDNES.cz.

Rusko je pro Siniakovou srdeční záležitostí, tenisovou budoucnost ale...

Rusko je pro Siniakovou srdeční záležitostí, tenisovou budoucnost ale představuje pro Česko!

Ačkoliv má po tátovi ruskou krev, cítí se Siniaková více jako Češka. Přesto ale Rusko považuje za srdeční záležitost, miluje prý atmosféru v Moskvě, kde má příbuzné, a vyhledává turnaje například i v Petrohradu.

„Nemusím kaviár, nejím ryby. Ale miluji boršč, který vaří i mamka doma. Chutnají mi taky pelmeně. Nejhezčí je v Moskvě atmosféra, všichni jsou milí a přívětiví. Příbuzní i kamarádi. Stůl je vždycky plný. Rusko je pro mě srdeční záležitost,“ popsala Siniaková.

Siniaková s parťačkou Barborou Krejčíkovou

Siniaková s parťačkou Barborou Krejčíkovou

Jinak si ale vycházející tenisová hvězdička svoje soukromí přísně střeží. 

Záhadou zůstává i její milostný život – na Fed Cupu české krásce fandil tajemný muž, se kterým se po vyčerpávajícím utkání objala a věnovala mu i polibek.

Kateřina Siniaková se zdraví s fanoušky. Na fotografii je označen její záhadný...

Kateřina Siniaková se zdraví s fanoušky. Na fotografii je označen její záhadný přítel.

Siniaková ho sice přiznala jako svého přítele, jeho identitu ale vyzradit odmítla!

„Není od tenisu. Když to jde, ráda si nechám soukromý život pro sebe, takže bych o něm raději moc nemluvila. Ke sportu má blízko, ale jeho prací není profesionální sport,“ prozradila pouze Deníku Sport.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:00 12. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  108
 • Tvl
  17
 • Trapas
  16
 • Sladký
  14
 • Cože
  11
 • Haha
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat