Dusno v českém olympijském týmu: Veslař se pustil do Plíškové: Nemáš tu co dělat!

30. července
Na sociálních sítích to vypadá, že jsou čeští olympionici jeden velký tým a vzájemně si drží palce. V reálu to ale nejspíše vypadá trochu jinak a mezi sportovci dochází i ke sporům. Důkazem budiž vyjádření českého veslaře Jakuba Podrazila, který se veřejně pustil do tenistky Karolíny Plíškové. Vyčetl jí, že nemá zrovna vřelý vztah k olympiádě, a vzkázal jí, že v Tokiu nemá co dělat!

Karolína Plíšková skončila na olympiádě v Tokiu už v osmifinále, a to jak ve dvouhře, tak v deblu. V jednom z rozhovorů pak známá tenistka upřímně dala najevo, co si o olympiádě myslí.

„Jsem ráda, že jsem to zažila, ale olympiáda asi není nic moc pro mě,“ prohlásila nedávná finalistka Wimbledonu, která například na poslední olympiádu v Riu vůbec neodcestovala a dala tehdy přednost přípravě na US Open.

„Myslím si, že pro tenisty není nejvíc olympiáda, ale grandslamy,“ řekla tehdy Karolína Plíšková, která je svým rezervovaným postojem k olympiádě známá.

Před hrami v Tokiu dokonce zvažovala, jestli si raději nedá pauzu. „Není to nic, o čem bych snila,“ řekla o olympiádě na začátku roku 2020. Nakonec ale Plíšková nominaci využila.

Svými slovy Plíšková naštvala veslaře Jakuba Podrazila, pro kterého je stejně jako pro mnoho ostatních českých sportovců olympiáda vrcholem kariéry.

Podrazil, který v Tokiu s kolegou Cincibuchem vybojoval letos 13. místo, Plíškové vzkázal, že na olympiádě nemá co dělat.

„Vrcholový sportovec, který řekne, že olympiáda není nic pro něj, tam podle mě nemá co dělat,“ napsal na Twitteru devětadvacetiletý sportovec, který se zúčastnil už třetí olympiády.

„Ale to olympijské PR je velké lákadlo, to chápu,“ dodal dvoumetrový obr Jakub Podrazil, který jinak na sociálních sítích příliš aktivní není.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře