Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Problémy pro Vémolu nekončí: Tygři, soudní spory s údajným věřitelem i rivalem Kinclem

  Před necelým týdnem přišel o možnost stát se dvojnásobným šampionem a dostal nakládačku od největšího rivala Patrika Kincla (33). Zdá se, že tím ale problémy pro Karlose Vémolu (37) nekončí. Populární MMA bojovník si dá nejspíše menší pauzu od zápasení v kleci a čekají ho teď hlavně soudní bitvy! Podle dvou dobře informovaných zdrojů Expresu už dokonce proběhlo první stání ve věci civilní žaloby mezi Vémolou a jeho údajným věřitelem Patrikem Pejchou, který tvrdí, že mu známý zápasník dluží peníze. „Vémolův právník nabídl mimosoudní vyrovnání, to protistrana odmítla,“ informoval zdroj Expresu.

  Karlos Vémola stále ještě vstřebává sobotní prohru se svým dlouholetým rivalem Patrikem Kinclem. Hradecký zápasník se stal vůbec prvním Čechem, který Terminátora porazil. Pomohla mu hlavně dokonalá obrana proti největší zbrani Karlose Vémoly, tedy jeho pověstným takedownům.

  Zatímco si Karlos líže rány a dává se dohromady zejména po psychické stránce, jeho právníci mají podle všeho plné ruce práce. Do redakce Expresu se od dvou dobře informovaných zdrojů dostala zpráva, že v pondělí 22. května proběhlo první jednání ve věci civilní žaloby mezi Karlosem Vémolou a jeho údajným věřitelem, spolumajitelem organizace Red Face Patrikem Pejchou.

  „Dluží mi peníze a chová se jako šašek. Podvedl mě, nedodal mi papíry ke zvířeti a řeší se to. Nemůžu říkat přesnou částku, je to do 200 tisíc korun. Mně ale nejde o peníze, jde mi o spravedlnost a nenechám ze sebe dělat blbce,“ řekl před časem Expresu Pejcha, který se dříve s Vémolou kamarádil, ale dnes se s ním soudí.

  Podle zdrojů Expresu se soudního jednání nezúčastnili osobně ani Vémola, ani Pejcha. Přítomní byli pouze jejich právníci. Zajímavé je, že bijec novinářům neustále tvrdí, že zprávy o tom, že je zadlužený, se nezakládají na pravdě, ale jeho advokát měl protistraně nabídnout mimosoudní vyrovnání.

  „Soud dal v první řadě prostor mimosoudnímu jednání mezi stranami za účelem smírného vyřešení sporu. Vémolův právník se tomu nebrání. Už dříve měl připravenou dohodu o narovnání, ale ne na celou částku. Protistrana to zatím odmítla a čeká na další návrh,“ sdělil zdroj Expresu, podle něhož bude další soudní líčení v červenci.

  Kvůli tygrům měli Vémolu sledovat kriminalisté na každém rohu

  Vémola své soudní spory s údajnými věřiteli dlouhodobě nekomentuje. Expres kontaktoval jeho právního zástupce, který na naše otázky do vydání článku nereagoval.

  Kromě soudních tahanicí s údajnými věřiteli lítá Vémola také v dalším maléru. Server TN.cz nedávno jako první upozornil na fakt, že policisté loni v listopadu Vémolu tajně sledovali. Důvodem bylo vážné podezření na údajně nezákonný chov některých exotických zvířat ve Vémolandu.

  „Sledovali ho na každém kroku. Fotili ho v restauraci i během schůzek s kamarády. Vedli na něj speciální složku. Sledovačka už byla ukončena,“ uvedl náš informátor.

  Karlos Vémola

  Už mu dorazilo předvolání k soudu, říká Kincl, který Vémolu žaluje

  Příkaz ke sledovačce vydal Okresní soud v Nymburce. Kriminalisty má zajímat především jedno konkrétní mládě bílého tygra. Podle policie si Vémola měl loni opatřit zvíře, aniž by bylo papírově v pořádku. Pojmenoval ho Šarlota. To ale nebyl jediný tygr, pořídil si ještě další tygry, jimž dal jména Antonie a Ramba.

  V rozporu se zákonem zápasník prý přechovával, zprostředkovával, nabízel a sobě a jinému opatřil exemplář druhu přímo ohroženého vyhubením nebo vyhynutím.

  Zajímavý vývoj má také žaloba od rivala Patrika Kincla, kterému se pochopitelně nelíbilo, že z něj Vémola loni udělal práskače před celým národem. „Myslím, že už mu dorazilo předvolání k soudu,“ pravil v rozhovoru pro Expres.cz šampion Oktagonu.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 sobota 23. září 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   24
  • Haha
   16
  • Tvl
   16
  • Super
   12
  • Sladký
   5
  • Cože
   4

  Bolek Polívka na křtu nové knihy Chantal Poullain