Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Zbil mě se synem v náručí. Tohle asi Vémolovi zlomí vaz, máme k tomu první reakce

  Mnozí fanoušci dávají od Karlose Vémoly (36) ruce pryč poté, co jeho snoubenka Lela Ceterová uvedla, že ji měl zápasník napadnout, když držela v náručí jejich syna Rockyho. Populární bijec nařčení z domácího násilí rázně odmítá. Podle dvou na sobě nezávislých zdrojů Expresu, které mají k Lele i Karlosovi hodně blízko, k menšímu konfliktu ale prý došlo. Soudě podle toho, jak na aféru reaguje česká MMA komunita, se navíc zdá, že může jít o poslední hřebíček do rakve pro Vémolu coby úspěšného sportovce. Jak se k věci zatím postavila organizace Oktagon MMA?

  Lela Ceterová, která je nyní u své kamarádky a celou věc řeší s policií, skrz instagramový profil jisté paní Kamily napsala do světa, že ji měl Karlos napadnout.

  „Zbil jsi mě a v náručí jsem měla měsíčního Rockyho. Mám z tebe strach a ještě jsi mi vzal můj mobil,“ uvedla sexy Slovenka, která se v úterý marně snažila dostat do Vémolandu. Do měchenického sídla ji navíc doprovodili policisté.

  Vémola napadení své partnerky rázně popírá a celou věc řeší s právníky. Podle dvou zdrojů Expresu ke konfliktu mezi Lelou a Karlosem před pár dny skutečně došlo. Nebylo to prý ale tak dramatické, jak Slovenka naznačuje.

  „Facku Lela dostala, ale žádné velké mlácení, jak ona naznačuje, neproběhlo. A určitě u toho neměla malého Rockyho v ruce. Ona z toho teď dělá jen komedii a honí s policií Karlose po Praze. Karlos je nervák a viděl rudě, protože ho pořádně naštvalo, že mu takhle lže,“ svěřil se nám člověk, který má k Lele i Karlosovi hodně blízko, ale nechtěl být jmenován.

  Mezi mnohými fanoušky bojových sportů nyní koluje názor, že pokud se domácí násilí potvrdí, půjde o poslední hřebíček do rakve pro Karlose Vémolu coby MMA zápasníka.

  Karlos Vémola je jednou z největších hvězd Oktagonu. I přestože je zraněný a nezápasí, ze všech tuzemských bijců poutá největší pozornost.

  Vedení Oktagonu (zatím) mlčí

  Redakce Expres.cz proto položila oficiální dotaz na promotéry Oktagonu. Zajímalo nás, zdali by vedení organizace pokračovalo ve spolupráci s Vémolou, kdyby se slova Lely Ceterové o napadení potvrdila.

  „Vedení Oktagonu se k situaci zatím nebude vyjadřovat,“ bylo nám řečeno.

  Podle informací Expresu ale vedení organizace samozřejmě celou situaci bedlivě sleduje a čeká se, jestli Vémolova bývalá snoubenka předloží důkazy o údajném napadení. 

  Spolumajitel a promotér Oktagonu Ondřej Novotný v nedávné minulosti ukázal, že mu nedělá problém zbavit se zápasníka, který by negativně ovlivňoval pověst jeho organizace. 

  Kvůli vytetovanému Adolfu Hitlerovi na paži dostal pár hodin před konáním galavečera padáka talentovaný Radek Roušal.

  Tyto dvě události samozřejmě nelze porovnávat, ale pokud by se domácí násilí ve Vémolandu potvrdilo, jde pochopitelně o velmi závažnou věc a Oktagon by měl minimálně dát najevo, že něco takového není v pořádku.

  Karlos Vémola

  Vémola: Tohle mě srazí o deset schodů dolů. Proč Lela nešla k lékaři?

  V rozhovoru pro iSport.cz Vémola také uvedl, že nechápe, proč jeho partnerka nešla k lékaři, když tvrdí, že ji zápasník zbil.

  „Policie mi volala, ale zjevně sama Lele nevěří. Ona tvrdí, že jsem ji uhodil. Vůbec nevím, kdy se mělo něco takového stát. Tak jsem se jich ptal, jestli je Lela v pořádku. Pokud tvrdí, že se uhodila do hlavy, jestli šla k doktorovi. A oni mi řekli, že k doktorovi nešla. Jestli ale tvrdí, že má zranění hlavy, proč nešla k doktorovi? Řekli mi, že je naprosto v pořádku, lékařská zpráva není, ale tvrdí, že jsem ji udeřil do hlavy,“ nechal se slyšet Vémola, který se netají tím, že ho celá kauza opět srazila na dno.

  Terminátor se chystal po vážném zranění na svůj další velký comeback. Teď ale ztratil chuť trénovat a kdoví, jestli se po bouřlivém rozchodu s Lelou do klece ještě někdy vrátí.

  „Půjdu zase o deset schodů dolů. Celkově mě to shodí, nebudu mít teď náladu trénovat, rehabilitovat… Nic. Myšlenky budou úplně jinde,“ odhaduje Vémola, který podle posledních zpráv Lele stále nevrátil telefon.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

  Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

  Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

  Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

  Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

  Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz