jít naiDNES.cz

Konec neporazitelného Terminátora. Co bude s Vémolou po debaklu s Véghem?

Sen se mi rozplynul, taková byla slova zničeného Karlose Vémoly po včerejším česko-slovenském zápase století v O2 aréně. Před ním o sobě mluvil jako o vítězi tak jednoznačně, že má teď k. o. v prvním kole ještě větší grády. Neporazitelnému Terminátorovi je konec, co to ale pro Vémolovu kariéru znamená? „Půl roku teď budu mimo a přemýšlet. Ale s UFC už mám asi smůlu,“ připustil.

Bublina splaskla. Z Karlose Vémoly se před česko-slovenským zápasem století stala mediální hvězda, neustále o sobě mluvil jako o jasném vítězi. 

O to drtivěji teď působí knokaut, který od slovenského šampiona Attily Végha dostal.

Co s ním bude teď? Vémolovi je čtyřiatřicet, poslední roky směřoval do nejprestižnější organizace UFC. Ten sen se nejspíš rozplynul a sám Terminátor to dobře ví.

„Zítra budu studovat fight, v úterý podstoupím operaci ramene, která mě na půl roku vyřadí, takže budu mít čas přemýšlet, co dál,“ řekl Vémola po zápase. „Ale UFC už se mi nepodaří,“ hlesl.

Karlos Vémola si proti Véghovi ani neškrtl.

Attila Végh Vémolu několikrát trefil.

Jaký jiný cíl si teď ale má dát, když českému MMA rybníčku už vládne? Populární bijec bude vše směřovat k odvetě s Véghem, sám to ostatně novinářům naznačil.

„Když mi dá Attila šanci rematche, využiji ji,“ prozradil.

Karlos Vémola si proti Véghovi ani neškrtl.

Vémola vypadal, jako by se Végha zalekl.

Odveta nepochybně fanoušky přiláká a ve světě bojových sportů je v takové situaci častou záležitostí. Má ale pro Vémolu smysl? Nepřišla by další ostuda?

Karlos Vémola si proti Véghovi ani neškrtl.

Vémola v péči trenérů

V O2 aréně bylo totiž jasně vidět, že Végh souboj zvládl takticky lépe. A i když Vémola právě na tento zápas vsadil všechno, soupeře se evidentně zalekl a nedokázal boj přenést na zem tak, jak je zvyklý. Čemuž se vzhledem k formě, v jaké Attila do zápasu nastoupil, nelze ani divit.

„V tomto zápase jsem mohl ztratit úplně všechno a úplně všechno jsem ztratil,“ přiznal Karlos.

Jedno je jisté, Vémola už není neporazitelný a na veřejnosti teď bude muset vystupovat o poznání pokorněji, než jak byl dosud zvyklý.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat